Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy csábitanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy csábitanátok el egy őt? 19/L

Figyelt kérdés

Van az iskolánkban egy fiú aki nagyon tetszik,nem ismerjük egymást személyesen.Úgy érzem énis tetszem neki,de viszont Ő nagyon félénk.Sok mindenben különbözünk,pl:zeneileg ,nem tudom hova és mikor jár el szórakozni.Probáltam már többféle csábitásí módszert,de egyikre se lépett.

Hogyan tovább?


2011. márc. 11. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok csábítani, szerintem örökre egyedül maradok...:(

20/L

2011. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szemkontaktus,beszélgetések,egy mosoly...ha nem válik be akkor menj oda hozzá és beszélj vele hogy pl nem tudna-e korrepetálni?vagy ilyesmi:) 21/F
2011. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem iskolás témába, mivel lehet odamenni?:P

Bocsi, hogy kérdezek első voltam.

2011. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
egyszerű...odamész hogy nem ismerjük egymást?vagy ilyesmi
2011. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez igy nem ciki,hogy én mint lány menjek oda hozzá?
2011. márc. 12. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
De szerintem ciki, még a hülye is rájön, hogy ismerkedés céljából mész oda, nekem a munkatársam a srác nincs semmi amivel közeledhetnék felé, nyiltan meg már nem vállalok be ilyet, egyszer elküldött már egy srác, épp elég volt azt túlélni. Meg utána elég ciki lenne ott dolgoznom mellette, meg a pletykák, jó persze mondhatnám, hogy az én érdekem, de szerintem, ha akarna valamit lépne.
2011. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dehogyis ciki! a legtöbb mai srác elég félénk...és inkább próbáld meg és ne sikerüljön minthogy megse próbáld... az előző fiú voltam
2011. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!