Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet elcsépelt kérdés, de mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet elcsépelt kérdés, de mi a jele a mai világban annak ha tetszik egy fiú egy lánynak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a mai modern világban,hisz gondolom ezek is változhattak az évek alatt.
2011. márc. 11. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a jele az lehet hogy minnél jobban akar veled ismerkedni, közösségi oldalakon veled beszélgetni, együtt sétálni, stb.

Énnálam is van most egy lány akit szeretek és ő is érez valamit mert mindig pl. egy helyben állok közeledik hozzám, csak mindketten félősek vagyunk egymással szemben. Ilyen a mai világ mindenki fél elmondani a másnak hogy szereti.

2011. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
az a titka, hogy itasd le...akkor minden kiderül:D ha bejössz neki, akkor lehet még meg is dughatod:P
2011. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a valós világban ,az életben előforduló jelekre vagyok kiváncsi ,nem a net világára:)

Én vagyok híve az ittasd le és csináld meg,plána nem a disco-s ismerkedésre(utálom egyébként is zat a zenét).

De azért köszönöm az eddigi válaszókat

2011. márc. 12. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú, hát nálam 1 hónap alatt rájött kiszemeltem, hogy vonzódom hozzá. Állandóan őt néztem, mosolyogtam, mindig vártam, hogy rám pillantson, és nagyot köszöntem neki, sokszor kerestem a társaságát. Igaz, csak köszönő viszonyban voltunk, úgyhogy a társaságát úgy értem, hogy sokszor sétáltam el előtte a suli folyosóján...:)
2011. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tököltem köszöntem dumáltunk elkértem a számát... már jó ideje együtt vagyunk!
2011. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!