Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy ez elcsépelt...

Tudom, hogy ez elcsépelt kérdés de muszáj feltennem, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
2 napja késik a menstruációm. Február 26.-án lefeküdtem valakivel, akkor a ciklusom 8.napján voltam. Pár napja van néha olyan érzésem, hogy meg fog jönni, de semmi. Fáj a petefészkemnél is néha. Múlt héten már csináltam egy tesztet de negatív lett. Mit kéne tennem?
2011. márc. 21. 20:15
 1/6 poiu ***** válasza:
0%
Kéne innod egy üveg sört (vagy egy pohár teát) és utána olvasgatni a ritmus módszerről. Akkor látnád, hogy isteni csoda kéne ahhoz, hogy a 8. napon megfoganj.
2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Első, ki kell ábrándítsalak, igenis meg lehet foganni a 8. napon.

Kérdező, amíg nem jön meg, vagy mikor meg kellene jönnie, én nem fog, addig nem lehetsz biztos. Aznap kell tesztelni, de ha negatív, és még mindig semmi vérzés, akkor irány a doki.

2011. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony meg lehet foganni a 8. napon, meg lehet védekezni is ugyanaznap. Az elmaradó mensi napján vagy utána kellene tesztelni, nem előtte, reggeli első vizeletből.
2011. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek válaszolnék...Igen tudom, hogy kevés esély van rá, de az nem igaz hogy lehetetlen. És mivel nem jött meg, és nincs jó előérzetem, képzeld eszembe jutott, hogy lehet terhes vagyok. Kövezz meg légyszives amiért aggódom!! Ha meg nem tudsz rendesen válaszolni akkor teljesen feleslegesnek tartom azt is, hogy elolvasd a kérdést!
2011. márc. 21. 20:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, de valami gubanc volt az óvszerrel:(
2011. márc. 21. 20:48
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
nyugi, ne parázz! biztos attól késik. nagyon félhetsz, ha már múlt héten teszteltél. a legmegnyugtatóbb az volna, ha megint tesztelnél egyet, ha az is negatív lesz, akkor nyugodtan fellélegezhetsz.
2011. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!