Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a valódi oka, de úgy érzem, hogy a barátom megváltozott velem, hüvös és távolságtartó lett, nem keres annyit mint azelőtt.

Két és fél hónapja járunk együtt, de már előtte is ismertük egymást. Másfél hónap után lefeküdtem vele, nagyon gyengéd, és romantikus volt. Szeretkezés utáni időkben még semmit nem vettem észre ugyanolyan volt mint azelőtt, kedves, udvarias, keresett..

Sajnos minden nap nem tudunk találkozni a távolság miatt, mindketten más városban vagyunk egyenlőre, heti egyszer, kétszer tudunk talizni.

Aztán a következő alkalommal is mikor találkoztunk sétáltunk, fényképeket nézegettük, jól éreztük magunkat.

Majd amikor a következő héten ismét találkoztunk, szeretkezni nem tudtunk mivel meg volt a menzim.

Igazából ettől a találkozástól kezdve érzem azt hogy mintha megváltozott volna velem.

Három dologra gondolok: egy az hogy akkor mivel szeretkezni nem tudtunk, így én őt orálisan elégitettem ki. Emiatt változhatott meg benne valami??

Vagy A másik amire gondolok, hogy szerette volna az anális szexet, de én nem akartam, mondtam neki hogy majd. Ugymond megértette, de mondta hogy jajj mindig ezek a majdok, miért nem kezdjük el most és akkor sokszor csinálnánk. Aztán kérdeztem hogy nem haragszol ezért rám és mondta hogy dehogy haragszom, ne vicceljek már..

Aztán ezután még beszélgettünk másnap msnen. Munkahelyi problémái voltak azt mesélte el nekem. Megértő voltam velem, és nagyon örült ennek.

És végül A harmadik ok,:bekövetkezett egy haláleset a családjában. Akkor egész hétvégén nem keresett, én írtam neki hogy számithat rám és mellette vagyok. , megköszönte, de beszélgetni nem volt kedve ezt kijelentette nekem is.

Nőnap alkalmából felköszöntött, aztán másnap beszéltünk telefonon,de elég kedvtelen volt, nem kommunikált ugy velem. Bár megbeszéltük a következö találkozást. De erre is nekem kellett rákérdeznem.

Majd msnen is beszéltünk, de a fáradtságára hivatkozott, tehát szinte alig irt nekem. Furcsának éreztem..

Mitől ,,változhatott,, meg? Valami biztosan van, mert nem volt ilyen..

Viszont a barátaival ugyanolyan, bulizni hívják és megy is.


2011. márc. 11. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A munkahelyi probléma és egy hozzátartozó halála több mint jó ok a viselkedésére. Nagyon nehéz lehet neki, légy türelmes és tarts ki mellette. Idővel jobbra fordulnak a dolgok.
2011. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen elég ok lehet, csak akkor azt nem értem miért megy bulizgatni..
2011. márc. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!