Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg jobbak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg jobbak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy azokat a lányokat, akik szépek, de nem járnak bulizni, nem sminkelik magukat, nem járnak kihívóbb ruháka, és akik könnyen pirulósak félénkek meg ilyenek, viszont normálisak és értelmesek, szinte figyelembe se veszik a fiúk, csak lestréberezik őket (akkor is ha szinte semmit sem tanul...).

Ellenben azokat, akik minden péntek este mennek bulika, leisszák magukat a sárga földig, kihívoan öltözködnek, rengeteg smink van rajtuk, és elég természetellenesek...na az ilyeneket mindig figyelembe veszik, sinte döglenek utánnuk, és nem csak a hozzájuk hasonló fiúk.

Miért? Tényleg jobb ha egy lány ilyen?


2011. márc. 10. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy milyen, mert én sem járok társaságba.

Azt tudom, hogy egy kocsmában könnyebben megyek oda egy csajhoz mint az utcán ahol 100%ban biztos vagyok benne, hogy zavarom, szóval ilyen szempontból a 2. az elérhetőbb.

17f

2011. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a buliban született "kapcsolatok" nem hosszútávúak. Ha egy pasi kapcsolatot keres, nem feltétlen csak a vakolat és piálás érdekli. Viszont egy nőnek tudni kell nőnek lenni, például vm sexy felsőt vesz fel, de mégsem annyira hivalkodót. Tudni kell felhívni a férfiak figyelmét.


23/lány

2011. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Norb66 ***** válasza:
Nekem azok jönnek be akiket először említettél.
2011. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a fiuk nagy része mondhatni igen egyre jobban ezért vannak oda de azoknak a fiuknak sem kellenek hosszabb kapcsolatra azok a lányok , én például kifejezetten olyan lányra vágyom mint amit az elején leírtál , persze ne legyen az a félénk aki nem meri megmondani azt amit gondol de én kifejezetten egy ilyen lányra vágyom :) sokkal de sokkal többet ér egy értelmes természetesen szép okos lány mint egy plázacica , értelmetlen beképzelt p*csa:))
2011. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik pontosan tudják, hogy az afféle "jó" nőt baromi könnyen megkapják, és ezért nyomulnak rájuk, elvégre szinte minden buliba fel tud szedni egy srác néhány ilyen lányt, és ezek a lányok valahol nagyon is dekoratívak na meg szexre tökéletesen megfelelnek nekik, az már más dolog, hogy lehet ezeknek a lányoknak a többsége már barátnőként kevesebb srácnak kéne, vagy ha járnának is úgysem tartana sokáig.
2011. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!