Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevésbé szép lányok jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányok jobbak lennének?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának,modelkedem,jól tanulok vannak terveim a jövőre nézve és nincsen káros szenvedélyem sem. Votl egy barátom 1 és fél évig..nagyon szerettem törődtem vele szerettem és éreztettem is vele. Minden tökéletes volt aztán egyszer csak vége lett. Másnap megkellett látnom egy csúnyabbcska iszákos "ribanccal". Nem értem mitörtént egyik napról a másikra minden a feje tetejére fordult :(... L/17
2010. szept. 2. 16:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes történet. Én szívesen átveszem a helyét.
2010. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
hát te sem vagy egoista......
2010. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
ez mindig is így volt ha a pasinak szép a csaja akk 1 rondább kell neki
2010. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Peches vagy, és egy köcsögöt fogtál ki. Örülj annak ami vagy, kevés az ilyen lány. Majd találsz jobbat, aggódnod nemkell.
2010. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Kamuuu ***** válasza:
100%
Te hülye vagy??? attól még hogy csúnya lehet kedves meg minden ami kell...
2010. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
kamu jót mondd. Ki mondta hogy csúnyább, te??? és akkor mivan, még az is lehet hogy csúnyább, de legalább nem egoista
2010. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
meg amúgy nekem pl. nem azok jönnek be akiknek babaarcuk van
2010. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Gondolom izgalmasabb volt mint te, akit a saját külseje köt le.
2010. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

nem vagyok egoista de többen mondták rám a felsoroltakat és szerintem ez reális volt.


nincs bajom a csúnyábbcska lányokkal nem a külső érdekel csak megemlítettem ezt is, inkább azzal hogy balhés egy lány és nem egy barátját csalta meg. És számomra hihetetlen hogy ez miért történt meg velem...főleg ilyen kevés idő alatt...

2010. szept. 2. 16:59
 10/27 anonim ***** válasza:

"nem vagyok egoista"


Most őszintén, akkor végül is hogy sikerült a modellkedésnél kikötni? :) És miért döbbentett le ennyire, hogy elhagytak?


Amúgy meg biztos találsz hozzád illőbb srácot, csak ne keresd.

2010. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!