Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevésbé szép lányok jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányok jobbak lennének?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának,modelkedem,jól tanulok vannak terveim a jövőre nézve és nincsen káros szenvedélyem sem. Votl egy barátom 1 és fél évig..nagyon szerettem törődtem vele szerettem és éreztettem is vele. Minden tökéletes volt aztán egyszer csak vége lett. Másnap megkellett látnom egy csúnyabbcska iszákos "ribanccal". Nem értem mitörtént egyik napról a másikra minden a feje tetejére fordult :(... L/17
2010. szept. 2. 16:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy hirtelen jött. egy mésfél éves kapcsolatnál az ilyennek mindig van előzménye. nem is feltétlen rontottatok el semmit, lehet, hogy csak ellaposodott a kapcsolat. egyébként az helyett, hogy itt teszed fel ezt a kérdést idegenekrnek, megkérdezhetnéd a a volt barátodtól. ő biztos jobban tudja, mint bármelyikőnk, mondjuk az őszinteség más tészta. ha nem ad a dolgokra magyarázatot, akkor meg jobb neked nélküle. tudom, sablonduma, de akkor nem érdemelt meg. egy kapcsolatnak, ha vége szakad, akármelyik fél is akarja, a minimum, hogy megbeszéli a másikkal.

L.17

2010. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell leszólni azt, akinek egészséges önbizalma van, és szép. Most álszenteskedjen, és sajnáltassa magát, hogy ö ronda miközben nem is az? Akkor sehol sem lennének szépek csak csúnyák!


A kérdésre válaszolva, igen néha én sem értem mit esznek bennük. Egy exbarátom utánam egy irtó ronda lánnyal jött össze... Komolyan én szégyellem magam miatta... azóta szétmentek szerencsére. Hátha a te volt párod is rájön, hogy nem való hozzá az a lány.

2010. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
csak féltem őt...mert nem akarom hogy megbántsa a lány akármennyire is rosszul esett amit tett...rendben legyenek együtt, csak nem értem...igen anyit válaszolt amikor megkérdeztem az exemet hogy miért? "nemtudom, de ezt éreztem" És akkor ezzel a válasszal nyugodjak meg ? :s nem értem mi a baj..az ellaposodás hát nem tudom sok helyre jártunk sok érdekes barátunk volt színes társaság. még fesztiválozni is elmentem a kedvéért.
2010. szept. 2. 17:12
 14/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:08:


Na itt a gond nálad is és a kérdezőnél is. Ne hidd, hogy csak mert valaki rondább nálad automatikusan rosszabb ember, vagy a pasik kevésbé szeretik. Én elég sok igen szép lányt ismerek, akit bottal se piszkálnék, mert beképzeld, ostoba, gyerekes, kényes vagy egyéb rossz tulajdonságai vannak. Ezerszer inkább egy kicsit kevésbé szép de jó fej csajszi.

2010. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"még fesztiválozni is elmentem a kedvéért."


Na például ez. Ha én elmegyek fesztiválozni és a barátnőm jön velem akkor ne miattam jöjjön, hanem azért, mert ő is szereti. Lehet az új nője szeret fesztiválozni.

2010. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az ágyban, mint te és azért cserélt le.
2010. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
akkor ha valaki elégedett magával és amiket elért rögtön egoista beképzel kényes nyávogó ? Vagy tipikus pláza cica aki vásárolni szeret csak és magát nézni 24 ? órába...mert én nem iylen vagyok...legalábbis szerintem ami engem leköt az nem épp ez lenne és főleg nem saját magam, jó persze megnézem mit veszek fel és megfésülködök reggelente te ez nem gond.
2010. szept. 2. 17:17
 18/27 anonim ***** válasza:
Nézd, tökmindegy, nyilván unatkozott melletted vagy valami más nem tetszett neki benned. De te kezdted ezt a "szép vagyok az új csaja pedig nem" témát, mintha minden a szépségről szólna. Ez pedig azt jelenti, hogy felszínes vagy, esetleg ostoba.
2010. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

a válasza igazából korrekt volt, az ilyesmit nem lehet tovább ragozni. lépj túl. az egyedüllétnek nagyon sok előnye van, ja, és gondolkodj minél kevesebbet. járj el futni [mondjuk mostanában szar az idő], vagy edzőterembe vagy mittudomén, csinálj valami olyat, ami kikapcsol és kimerít. aztán egy szunya, és ha akarod, szépen indul a reggel. minden csak a felfogásodon múlik.

L.17

2010. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
:D:D:D Bebuktad!!! A világ nem körülötted forog ;) Open your eyes...
2010. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!