Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevésbé szép lányok jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányok jobbak lennének?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának,modelkedem,jól tanulok vannak terveim a jövőre nézve és nincsen káros szenvedélyem sem. Votl egy barátom 1 és fél évig..nagyon szerettem törődtem vele szerettem és éreztettem is vele. Minden tökéletes volt aztán egyszer csak vége lett. Másnap megkellett látnom egy csúnyabbcska iszákos "ribanccal". Nem értem mitörtént egyik napról a másikra minden a feje tetejére fordult :(... L/17
2010. szept. 2. 16:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"jól tanulok vannak terveim a jövőre nézve és nincsen káros szenvedélyem sem"


Itt van a hiba. Sok Férfi ugyanolyan, mint sok Nő, a sz@rra van igényük.

2010. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre csak annyit mondanék, hogy lehet, hogy számodra csúnya a lány de másnak biztos nem. És van aki biztos őt választaná helyetted kinézet alapján. Az dönti el, hogy szép vagy-e vagy sem hogy mások milyennek látnak téged, szépnek vagy csúnyának és az emberek nem egyformák.

2010. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
azért valami hiba mégis van benned mert dobtak.sőtt... le is cseréltek. csak te azt gondoltad hogy minden klappol. lehet utalt is neked hogy nem jó valami csak nem vetted észre mert épp modelkedtel.
2010. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Attól hogy modell vagy, még nem biztos hogy csinos is vagy. Oda elég maga a soványság.
2010. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
észrevette a volt barátod,h mekkora egy haszontalan pénzéhes lánnyal jár,aki másokat lenéz és keményen véleményezi a hatalmas tapasztalatokkal teli 17 életévére.
2010. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Fojjon kia csiklód!
2010. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A kevésbé szép lányok általában odaadóbbak, mert tisztában vannak vele, hogy a külsejük nem elég jó ahhoz, hogy megtartsák a pasit.

A szépségnek nagyon sok előnye van, viszont egyes esetekben, mint például a tiédben is, hátráltat azzal, hogy elvakít, és a normál emberekkel ellentétben, mivel magabiztos vagy, csodálkozol ha mégis pofára esel, és fogalmad sincs, mit ronthattál el.

Majd később jobban figyelsz.

2010. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!