Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg jobbak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg jobbak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy azokat a lányokat, akik szépek, de nem járnak bulizni, nem sminkelik magukat, nem járnak kihívóbb ruháka, és akik könnyen pirulósak félénkek meg ilyenek, viszont normálisak és értelmesek, szinte figyelembe se veszik a fiúk, csak lestréberezik őket (akkor is ha szinte semmit sem tanul...).

Ellenben azokat, akik minden péntek este mennek bulika, leisszák magukat a sárga földig, kihívoan öltözködnek, rengeteg smink van rajtuk, és elég természetellenesek...na az ilyeneket mindig figyelembe veszik, sinte döglenek utánnuk, és nem csak a hozzájuk hasonló fiúk.

Miért? Tényleg jobb ha egy lány ilyen?


2011. márc. 10. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy olyan csaj kéne mint az első :(
2011. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez oda-vissza is működik. Csak azért mondod ezt, mert észre se veszed a nem bulizós fiúkat, és azt hiszed csak a bulizós faszik léteznek, de azok meg a szintén bulizós csajokra buknak. Keress magadnak valót.
2011. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondhatom, hogy én olyan vagyok, amit az első bekezdésben leírtál. Mégis odavannak értem a pasik.
2011. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is az elsőre voksolok . de igazából a kortól is függ,14-15 évesen az első a jobb ,16-20 akkor némejik embernek a 2.,de nekem minden képen az 1 .(de egy kis smink mehet,csak nem ilyen goth,stb,hanem kis ajak fény,stb,ami kiemeli a szépséget :D )
2011. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de válaszolok.

Nem sminkelem magam, max szempillaspirál. Félénkebb és pirulósabb típus vagyok, sosem mondták rám, hogy stréber vagyok. Élek társasági életet, de ez nem egyenlő azzal hogy a sárga földig leiszom magam minden hétvégén. Iszogatni és full készen lenni egész más. De kb ostromolnak a pasik, tehát erről ennyit.

2011. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
az utolsónak igaza van egy kis smink nem árt ami kiemeli a szépséget.nekem is az első tipus jön be jobban
2011. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Egy laza kalandért lényegesen jobbak, mint az első "típusúak". Általánosságban könnyebb őket megkapni, persze ez is csak egy általánosítás. Remélem, nem sokan veszik a szívükre :).

Az első "fajta" lányokkal az a gond, hogy olyannak tűnnek (ismét általánosítás, mit fogok én ezért kapni?!), mint egy kővár, ami ellen egy szál karddal indulsz hadba, és a létrát is otthon hagytad :).

Amúgy, első sorban a fiatalabb korosztály "nézi le" azokat a lányokat, akiket te az első "kategóriába" soroltál. Amúgy a legnagyobb probléma a félénkségükkel van. Még jobban megerősítik a "kővárat", egy "vizesárokkal". Szerintem. Aztán lehet, hogy tévedek, majd az okosabbak kijavítanak ;)

2011. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem az elso jon be, es ha minden jol megy akkor nemsokara egy ilyen baratnom lesz:)
2011. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ez (is) teljesen úgy megy mint az állatvilágban. Azaz nem teljesen így utólag belegondolva. Ott a hímek próbálják felhívni magukra a nőstények figyelmét.

Viszont nálunk embereknél ez (ahogy én is tapasztalom) kezd épp az ellentettjébe átvágni. A lányok egyre merészebbek hogy felhívják a fiúk figyelmét, hogy tessék itt vagyok...


Személy szerint én a két típus közül melyet leírtál, az elsőt preferálom jobban. Egy lágy ne legyen már svédasztal.

2011. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem nem jobb nekik csak ebben a korban a legtöbb fiú ugyanolyan r.ibanc mint ők a teszteszteron miatt és jó hogy döglenek utánuk mikor a lehetőséget látják bennük h esetleg ebből lehet szex is vagy hű leszop!A szégyenlősebb lányokról meg nyílván nem gondolják h belemegy de sztem jó is ez így.Miért te örülnél neki ha úgykezelnének mint ezeket a lányokat h rá akarják folyton venni a szexre?Mert én úgy vagyok vele h inkább hagyjon békén vagy normálisan közeledjen mert nem vagyok az a tipus!Egyébként a férfiak sem jobbak mint a nők sőt több r.ibanc pasi van mint csaj!Csak persze mert ők férfiak ezért természetesen az "normális" ha le akarja 14 évesen szopatni a kígyót de egy lányt elítélnek érte ha leszopja a kígyót!Egyébként meg hasonló a hasonlóval mert az a fiú aki ilyenekkel foglalkozik meg is érdemli őket és te ilyenekkel ne foglalkozz mert téged nem érdemel meg!Én azon háborodok fel amikor én nem csinálok ilyeneket és erre bizonyos fazonok engem akarnak ilyenekre rávenni az undorító és felháborító!Akkor próbálkozzon tényleg a tucatr.ibanccal és engem hagyjon békén!
2011. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!