Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
L/32, F/22.
2011. márc. 10. 14:31
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

de nem hívtam még el sehova, nem fizettem neki semmit, stb...

szóval nem használ ki.

tudom hogy kezd ez több lenni mint lakótársi viszony...

-.- :S

2011. márc. 26. 19:55
 22/33 anonim ***** válasza:
ez de szar,tényleg tetszik neki ,hogy tepersz utána,és a másikkal meg kielégíti magát....szerintem keress másik 30as nőt,jobban jársz van nagyon sok aki fiatalabbat akar,én is ilyen korúaknál próbálkozok,nagyon izgat,hogy egy 30assal lehetnék együtt:)
2011. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta h kihasznál, csak talomba tart. Eleve megvezetett mert azt mondta nincs a másik muksóval semmi,meg h nem is lesz. Most meg azt írtad h le is feküdtek stb. Nem teljesen egyértelmű a dolog?
2011. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

de azt is magától mondta el...

csak akkor nem értem, hogy miért kell ezt csinálnia??!


próbáltam azt gondolni, hogy jhaj csak barátok vagyunk és akkor ennyi. de küldi a jeleket, amiket lehet félreértelmezek. :S

2011. márc. 26. 20:03
 25/33 anonim ***** válasza:
mert nőből van imponál neki,hogy másnak is tetszik,te meg sajnos azért értelmezed félre,mert nagyon akarod:S
2011. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

ez van...

majd lesz valahogy. próbálok nem beleszeretni, aztán vagy kialakul valami, vagy nem. :)

2011. márc. 26. 20:07
 27/33 anonim ***** válasza:
Miért hiszi mindenki azt hogy ő lehet a kivétel az élet alapvető törvényszerűségei alól. Mindenkit önös érdekek vezérelnek a játszámában, saját boldogság, saját jólét, saját kielégülés. A nők pedig különösen jók a játszmázásban a "testcselekben" és a manipulációban. A titkosszolgálatok roppantmód elégedettek ezzel.
2011. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
De állatok vagytok:D
2011. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy hasonló kapcsolatban vagyok, én 20éves vagyok, míg a barátom 16. Sztem mindenképp finoman de gyere rá, hogy hogyan viszonyul a korkülönbség problémához, ami sztem nem probléma, viszont nekem ezért voltak az elején gondjaim. De sztem működhet, sőt, véleményem alapján ez az egész korkülönbség dolog csak egy "másság" ami eltér a társadalom jól megszokott elvárásaitól, aminek semmi köze egy kapcsolat jól működéséhez, mivel egy kapcsolatban mindig csak TI ketten számítotok!! Engem ami vonz a mostani barátomban az az igen érezhető és látványos kedvessége, érzékisége, őszinte érzelmei, amelyeket épp olyan őszintén és talán sokkal nagyobban átél, mint a nálam idősebbek. Az írásod alapján úgy gondolom ez benned is megvan, amit sztem a "kiválasztottad" is ugyanígy értékel! Szóval, őszintén sok sikert kívánok Nektek!!! :-)
2011. márc. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szia!na mi a helyzet a 32 éves hölgyeménnyel?:)amúgy milyen tanfolyamra jártok?
2011. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!