Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
L/32, F/22.
2011. márc. 10. 14:31
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Van egy csaj, tanfolyamon ismertem meg.

Már szinte az első perctől kezdve tetszik mint nő, aztán gondoltam egy merészet, és elkezdtem behálózni, tetszett ahogy hozzámállt, ahogy beszélt, vagy viselkedett velem. Nőnapra vittem neki virágot.

Nem tudom ő most hogy áll hozzám, de számcsere megvolt, és pl. mikor vittem neki a nőnapi virágot, akkor örült neki, mosolyogott végig, és bár azt mondta hogy csak 2 percre ugrik ki a melóhelyéről(nemtudta mi a látogatásom oka), 20 percig dumcsiztunk.

Helyes, szimpatikus, jó vele beszélgetni, és sokat gondolok rá.

Lassan egy hónapja "ismerem", még nem randiztunk, csak a tanfolyamon találkoztunk. Legutóbb a tanfolyam előtt is tök jól elbeszélgettünk, már ott tartunk, hogy nem csak szia a "köszönés", hanem 2 puszi. Végülis magától mondta el, hogy szeptember óta nincs barátja, de viszont hamarosan beköltözik abba a városba albiba, ahol én is lakok, de viszont egy fickóval fog költözni, aki a hugának a munkatársa.(azt mondja nincs köztük semmi, és nem tudja elképzelni hogy később is lehetne?!)

Ha minden igaz, holnap tudunk találkozni a tanfolyam előtt is, és akkor megbeszéljük mi is lesz velünk.

Én szeretném ha összejönnénk, és nem bánnám ha ő is így érezne.

Egy dolog ami nyugtalanít, a korkülönbség.

Egzisztenciám megvan végülis, mindketten dolgozunk, kocsi van neki is-nekem is, albérletben lakunk.

F/22

2011. márc. 10. 14:32
 2/33 anonim ***** válasza:

cimbi én is álmodozok,egy nőről 35 lehet maximum küldözgeti a jeleket felém,de belesnék szóval nekem nehéz de vágj bele ha jónak látod.

imádom a 30 felettieket:)

2011. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

azt kellene megtudnod,hogy hogy viszonyul a fiatalabbakhoz,minden megtörténhet és az ellenkezője is:)

lehet hogy csak ismerősként tekint rád,ezt neked kell megtudnod.

2011. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Miért ne működhetne?

Sok embert ismerek,hogy van köztük 10 év...ebben az esetben is,hogy a nő az idősebb meg abban is ahol a férfi,és igenis működik. Nem korfüggő,nem a kor számít.

2011. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

amikor dumálgattunk, akkor tök jól elvoltunk, kötetlenül beszélgettünk végülis... :)


ő lenne a 4. idősebb barátnőm.(eddig 15 évesen volt egy 17 éves, 18 évesen volt egy 24 éves, és tavaly egy 24 éves... )

2011. márc. 10. 14:39
 6/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


mesélnél bővebben? :)

2011. márc. 10. 14:42
 7/33 anonim ***** válasza:
én az első válaszoló vagyok,a munkatársamnak van egy 36 éves barátnője ő 25 lesz,egy éve vannak együtt.
2011. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

te mennyi idős vagy?

mi tart vissza attól hogy összejöjj azzal a 35 körüli csajjal?

2011. márc. 10. 14:45
 9/33 anonim ***** válasza:

Mesélek!

Van egy elég közeli ismerősöm aki 30 éves volt amikor a férfi 20. Kicsit ők is féltek de tetszettek egymásnak és amikor leültek őszintén beszélni az érzéseikről kiderült ugyan azt akarják,és tudták,hogy szeretik egymást,nem érdekelte őket,hogy mások mit gondolnak róluk.

Akkor a saját példám Volt egy férfi itt fordított eset ő volt 30 én 20,nem mertem felé nyitni már csak a korkülönbség miatt,sokáig nem is léptem semmit,egészen addig a pontig amikor ő beszélt nekem őszintén az érzéseiről,persze először nem hittem el,de aztán átadtam magam az érzésnek és úgymond megraktam az "all in-t.

Együtt vagyunk és szeretjük egymást.

2011. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet.

amikor a csajszi volt idősebb 10 évvel, arról mesélsz még?!

akár privátban is!

Köszi

2011. márc. 10. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!