Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 szép szép mondat, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 szép szép mondat, amivel közelebb kerülhetek 1 lányhoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted, ha mondasz a lánynak egy szép szép mondatot, akkor elalél? Azért ennél kicsit többet kell ám tenni...vicc
2011. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha szavakkal akarod megnyerni,de nem gondolod komolyan,nem szép szerintem..

ha arra gondolsz mik azok a szavak amik kulcsként nyitják a zárat a lelkéhez,mert szeretnéd megismerni,akkor az időbe telik, az idő nagyon sok zárat kinyit,csak ne akarj rohanni..

de egy tuti recept: figyelj oda rá

2011. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyere, menjünk shoppingolni Milánóba, én fizetem.
2011. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Miért szebb a világ, hogy ha veled beszélgetek?"
2011. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk! Én a Bögyös Marcsit a szomszéd faluban két szóval is le tudtam venni a lábáról, és utána irány volt a szalmakazal, vagy a pajata!

Csak mondj neki valami férfiasat, hogy tudja nem akárkivel van dolga, de mégis megnyerőt, hogy azért ne rohanyjon el sikítva mint a bagzó macska!

Péltául: Szép vagy mint egy új traktor!

A traktor igen férfias és erőt sugároz magából, azon kívül egy ápolt, és tiszta Zetor, még egy városi leány szívét is megdobogtatja!

Sok szerencsét! ;)

76/F

2011. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább nem mondat függő. Ez gesztus és személyiség függő. Tehát sok nő értékeli azt,ha nem a melle meg a segge az első,ami neked létfontosságú. Dicsérd a haját,a szemeit és az arcát. De mondom ez inkább személyiség függő,hogy milyen is vagy valójában belül.

Külső megfog,a belső megtart. Tehát ha jóképű,helyes csávó vagy, akkor a csaj könnyebben közeledik hozzád. Viszont a jóképűség és a helyesség nem a csőgatyánál és a vasalt hajnál kezdődik. Erre figyelj oda.

2011. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Oszt szopol-e borér?"
2011. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vettem neked 1 jegyet SP első nagykoncertjére.
2011. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!