Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi van? Már semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van? Már semmit nem értek vki magyarázza már el

Figyelt kérdés
osztálytársam. legjobb barátom a srác most kilencedikben ismerkedtünk meg. én hülye bele is szerettem fél év után. bár őt nem tudom mit érez. sok félreérthető dolgot tesz bár mondja néha h barátok vagyunk. ölelget, néha megpuszil, nagyon sokat van velem, sokat kérdez a pasiügyeimről, meg múltkor észrevettem h most ez jó hülyén fog kijönni de szagolgat...mármint a bőrömet. a kezemen meg ilyenek. meg sokat piszkál. mégis mit tegyek mostmár??? meg akartam neki mondani de inkább nem tettem mivel azzal a barátságot tehettem volna tönkre.
2011. márc. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Bejössz neki és ha te meg szereted egyértelmű -> mond el neki! Szerintem ez nem rontja el a barátságot, csak erősíti.
2011. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
papiron mindent konyebb elmondani
2011. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah és még vmi. sem emailben sem facen nem tudom elmondani mivel nincs neki. jah meg msn je se.
2011. márc. 9. 22:22
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha mindent csak félreértelmezek?? nem akarok besülni
2011. márc. 9. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Na és? Talán begépelni akarod csak neki a "szeretlek" szót? Szerintem inkább mond el neki élőben, vagy max telefonon...
2011. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, akkor is jobb inkább elmondani, mint magadban tartani. Lehet, hogy ő se mer kockáztatni, de valójában szeret. Egy próbát megér, nincs ebben semmi.
2011. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tok jo hogy baratok vagyunk es ilyen jol kijovunk egymassal, de neha ugy erzem hogy a kozeledesed (puszilgatas, szagolgatas) atlepi a pusztan barati vonalat es ugy erzem mintha kicsit tobbrol lenne szo. Neked errol mi a velemenyed? - csak mondjuk hasznald a sajat szavaidat. Igy kiugraszthatod a nyulat a bokorbol, es nem kell felni hogy besulsz azzal, hogy "he figyi, i lav juuu'.
2011. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!