Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi hullámzások, mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi hullámzások, mitől lehet, meddig tart? LENT!

Figyelt kérdés
Egy ideje furcsa érzelmi hullámzások kaptak el, van amikor nagyon szeretem a barátom és van amikor nem.:S Igazából szeretem csak most ez jött elő bennem és már kikészít, hogy néha azt sem tudom h mit akarok. Ez mitől lehet? Meddig tarthat még? Lehet ennek köze a serdülőkorhoz és a felnövéshez, ez bezavarhat? Szeretném, hogy már elmúljon és a régi legyen minden. előre is köszi a normális válaszokat.
2011. márc. 9. 19:55
 1/5 anonim válasza:
Minden fejben dől el. Ha te úgy döntesz, hogy szereted a srácot, akkor úgy lesz, hanem akkor értelemszerűen nem.
2011. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Mert mintha a gondolataimban olvasnál ;)

Ha elég érett a barátod mondd el neki, nekem is ugyanez szokott lenni, néha szinte utálom már egy kicsi hülyesége miatt is,de általában élni is alig tudok nélküle. Ez bizony a hormonjaink csinálják velünk :( Borzalmas. Minden hónap elején kb másfél héttel a mensesem után olyan fura vagyok, simán szakítanék a barátommal bármi hülyeségéért. (persze már kitapasztaltam ,hogy ez ilyenkor van és ilyenkor nem hozok ilyen döntéseket :) Mindig inkább várok,hogy változik e a véleményem :D És eddig mindig változott :P ) Sajnos nem tudsz mit tenni ellene. Nem tudom meddig tart, de mikor én elkezdtem anno egy fogamzásgátlót használni akkor még rosszabb lett :D Napi szinten sírtam mindenért... :P Azt már abba hagytam, most megpróbálok egy másikat hátha helyre hozza ezt :) Örülnék már neki. Mert én ezeken a napokon kiállhatatlan vagyok :P Sírok hisztizek és "nem szeretem a barátom" :P

Én már kb fél éve várok türelmesen h ezeken tul legyek :)

2011. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszi:)

Amúgy 16éves és fogamzásgátlót nem szedek. Eddig a havi pár ilyen napban se volt ilyen velem azért nagyon fura és rossz érzés. Kb. semmihez sincs kedvem, hamar felidegesítenek és van amikor nem úgy érzek a barátom felé mint ahogy normális esetben kéne. Pedig szeretem de most nem úgy mint régebben van amikor hiányzik van amikor nem (ez tart egy ideje). Én sem akarom h vége legyen, hanem azt szeretném h túl legyek/ünk ezen. De így annyira rossz néha azt se tudom h mit akarok. Nyugtassatok meg, hogy elmúlik ez és csak egy átmeneti időszak, ami mindenhol megesik\:

2011. márc. 12. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy elmúlik azt nem tudom, de én is remélem ;) Az előző vagyok :)
2011. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és tudja a barátom, de őt is kikészíti most ez h ilyenek az érzéseim, pedig én is azt szeretném h a régiek legyenek.:S
2011. márc. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!