Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nem szeretem (15/L)

Figyelt kérdés
Régebben jártam a mostani barátommal fél évet és most megint össze jöttünk.de régebben is azért szakitottunk mert én már nem szerettem.És most ez megint vissza jött,hogy már nem szeretem. Nem tudom mit tegyek.segitsetek!
2011. márc. 9. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem szeretted, minek jöttél vele össze újból? szerencsétlen srác :/
2011. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem szereted miért nem dobod?..
2011. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem szeretted, sajnos most sem lesz jobb. Szerintem szakits vele. Ez neki sem jo, mert tuti erezteted vele, hogy nem szereted. Igy legalabb mindkettotoknek lenne eselye egy uj kapcsolatra...Tul fiatal vagy meg ahhoz, hogy olyan valakivel legyel akit nem szeretsz. De a szakitast kulturaltan intezd el. komolyan de ne bantoan!
2011. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, ne hitegesd. Légy vele korrekt, és legközelebb akkor járj valakivel, ha már agyilag is felnősz a szerelemhez. Mi az, hogy már másodjára nem szereted? Juj. ,,Régebben már jártam a mostani barátommal, fél évet."- elég furcsán hangzik egy 15 évestől. Az óvódában kezdtétek? Biztos vannak szép gyerek, vagy tiniszerelmek, nem egy tuti örökké tart, nade lássuk be: a ,,jaj, már megint nem szeretem!" duma kicsit gyerekes.

21/l

2011. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!