Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az jut eszébe rögtön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az jut eszébe rögtön?

Figyelt kérdés
az utóbbi időbe türelmetlenné váltam semmi sem tetszik,nyugtalan vagyok, fapofa állandóan! de a férjemet nagyon szeretem és szerintem őt nem bántom mégis azt gondolja ( rá i kérdezett!) hogy a "rossz házasságom van?" a válaszom: NEM! ismétlem nagyon szeretem őt!és ez most még egy okot adott számomra az aggodalomra hogy mért pont ez jut eszébe mikor 1000 más oka lehet a nyugtalanságomnak és szó sincs arról amire gondol!mi tegyek hogy ne érre azt?
2011. márc. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Oké vagy én vagyok sik,vagy te fogalmazol nagyon gázul mert 3szor olvastam el mire felfogtam mi a problémád,ami lényegében nem is probléma csak felfujod.


rá i kérdezett!) hogy a "rossz házasságom van?" a válaszom: NEM! ismétlem nagyon szeretem őt!és ez most még egy okot adott számomra az aggodalomra hogy mért pont ez jut eszébe mikor 1000 más oka lehet a nyugtalanságomnak és szó sincs arról amire gondol


tessék leülni és megbeszélni,elmondani mi a bajod.mert szerencsétlen nem tudja kiszivni a kisujjábol.

2011. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keressétek meg a türelmetlenség, nyugtalanság okát.

Lehet, hogy valami étrendi kiegészítő kellene, vagy ilyesmi.

Vond be őt is a megoldás keresésébe.

2011. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.: én is olvasgattam egy ideig, amíg kibogoztam :)
2011. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, talán derítsd ki mi a baj, miért vagy türelmetlen és nyugtalan állandóan. Ha szükséges, szakorvosi segítséggel. A dolognak ezer és egy oka lehet.

Aztán, ha megtudod, elmondhatod a férjednek, és megnyugszik, hogy nem a kapcsolatotok rossz.

Jelenleg azért gondolhat arra, mivel nyilván úgy érzi, hogy mindent megad neked, és egyszerűen nincs más ötlete.

2011. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem az lenne a lényeg, hogy rájöjj mi okozhatja a problémát - Benned. Fontos hogy tudd, mi rossz, vagy mi hiányzik az életedből. Jó lenne, ha ebbe bevonnád a férjedet is, hogy segíteni tudjon. Mert ha megérti, hogy nem is ő tehet a rossz kedvedről, ha Te nem vagy boldog, ő sem tud az lenni, együtt sem lehettek azok.

Persze az embernek vannak hullámvölgyei. ez nem baj.

de beszéljétek meg a dolgokat, avasd be az érzéseidbe, kérd a segítségét, és jöjj rá, mi bánthat.

lehet, hogy valamin változtatnod kellene az életedben.

2011. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14:20as- tényleg nem vágtam a mondokáját.
2011. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
..lényeg az hogy van aki értette és köszi nekik a válaszokat
2011. márc. 9. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!