Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem köszöntött fel nőnapkor....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem köszöntött fel nőnapkor. Fiúk, nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A párommal 7 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeret (állítása szerint) az ideje nagy részét mégsem velem kettesben tölti, hanem ha ott vagyok akkor is mindig elfoglalja magát a saját dolgaival. Tegnap, nőnapkor mégcsak fel sem köszöntött.


Az anyukáját felköszöntötte (ezt az anyukája mesélte) de nem vett virágot pedig egy százasért kaphatott volna a helyi virágárusnál. Állítása szerint nincs pénze. Erre legalábbis mert cigire, motoralkatrészre stb-re van.


De még szóban sem köszöntött fel. Az pedig nem kerül pénzbe.


2011. márc. 9. 09:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D A remény hal meg utoljára úgy érzem :) Majd beszámolok mi lett.
2011. márc. 9. 10:13
 12/17 anonim ***** válasza:
El is várom,hogy beszámolj:)))))))))
2011. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Meglesz :DD Sajnos nem fűzök sok reményt a dologhoz. :(( Főleg hogy már hónapok óta hallom barátaimtól és mindenkitől hogy ez nem szerelem a részéről. Én meg hajlamos vagyok úgy tűnik naív lenni.


Holnap mindenképp írok hogy mi volt. Köszi a hsz-okat még egyszer mindenkinek!

2011. márc. 9. 10:22
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Az anyák napjával szeretet fejezel ki.


A nőnap meg a női munkavállalás napja, olvass már egy kis történelmet. Egyáltalán semmi ünnepelnivaló nincs rajta és szégyen hogy az anyák napjával rakod egy szintre.


Nem a barátod készülékében van a hiba, hanem a tiédben.

2011. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj.

Én nagyon szeretem a párom, 2 éve együtt vagyunk, és én se köszöntöttem fel.

Még anyámat sem.

Mi nem csinálunk ebből nagy ügyet.

konkrétan leszarjuk, a férfiak meg általában méginkább :)

2011. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó előtti: Számomra fejezi ki ezzel a szeretetét, mivel tudom hogy ami nekem fontos azt becsületben tartja azzal hogy felköszönt. Tisztában vagyok a nőnap eredetével, nem vagyok taknyos kis kölyök, szóval ragadt rám ennyi az évek során.


Utolsó: Ez kicsit megnyugtatott. Köszi a választ.


Igazság szerint majd ma este elválik hogy beváltja e az ígéretét. Ha nem, akkor nem teperek tovább, elég volt 7 hónap loholás.

2011. márc. 9. 14:09
 17/17 A kérdező kommentje:

Ígértem hogy beszámolok az estéről. A párom szerencsére felismerte a helyzetet. Azt mondta hogy mivel tudta hogy szerdn bejön értem a városba este, ezért úgy gondolta hogy elvisz kajálni. Azt mondta hogy virágra nem volt pénze stb, anyukáját is szóban köszöntötte fel. De nekem többet szeretett volna adni. Így szerda estére szerzett némi pénzt, és nagyon jól sült el az egész :)


Életem egyik legszebb estélye volt :)


Nagyon köszi mindenkinek a kommenteket!

2011. márc. 10. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!