Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem köszöntött fel nőnapkor....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem köszöntött fel nőnapkor. Fiúk, nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A párommal 7 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeret (állítása szerint) az ideje nagy részét mégsem velem kettesben tölti, hanem ha ott vagyok akkor is mindig elfoglalja magát a saját dolgaival. Tegnap, nőnapkor mégcsak fel sem köszöntött.


Az anyukáját felköszöntötte (ezt az anyukája mesélte) de nem vett virágot pedig egy százasért kaphatott volna a helyi virágárusnál. Állítása szerint nincs pénze. Erre legalábbis mert cigire, motoralkatrészre stb-re van.


De még szóban sem köszöntött fel. Az pedig nem kerül pénzbe.


2011. márc. 9. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez mindössze annyit jelent, hogy nem ülök meg semmiféle soviniszta ünnepet. Hogy a párodnál mit jelent, azt ő tudná megmondani.
2011. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Annyit tudok, hogy( legalább is nálam) úgy működik a dolog, hogy aki fontos, akiért odáig vagyok azt soha semmilyen körülmények között nem felejtek el..mindig veszek ajándékot, felköszöntöm,meglepem..mindig( ha szerelmes vagyok) szóval ebből kiindulva + anyukáját nem felejtette el..hát semmi jót nem jelent sajnos.


Nálam speciel azt jelentené, hogy már csak úgy vele vagyok, de már nem szeretem csak a megszokás...


28/F

2011. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Tudta hogy nekem fontos mivel mondtam neki. Valentin napot én sem szeretem meg hasonló hülyeségeket de a nőnap és anyák napja az két olyan dolog amivel a tiszteletet és szeretetet fejezed ki


Második: Köszi a választ :S Sajnos én is ettől félek :S


Várok még válaszokat!

2011. márc. 9. 09:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is ez lehet a gond, hogy nem szeret, csak fél kilépni hogy esetleg utána nem talál mást vagy tényleg csak megszokás, sok ismerősömnél volt ilyen, voltak olyan ahol három év után a srác odavágta veszekedésnél,hogy "úgy is csak megszokásból vagyok veled", szerintem ülj le vele és beszéljétek át, és mindenesetre lépj tovább.Remélem tudtam segíteni
2011. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Annyiszor beszéltük már át. Bizonygatja hogy szeret. Bújik, csókolgat mindig. Mégis a háttérbe vagyok szorulva tehát érzem hogy valami nem okés, és az lehet a gond amit írtatok ti is :(
2011. márc. 9. 10:03
 6/17 anonim ***** válasza:
utolsó kommizó vagyok, hagyd ott, főleg ha átbeszéltétek, a bújás pedig nem egyenlő a szerelemmel, szeretettel...
2011. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
még mindig az utolsó kommentező vagyok, én 5 évig voltam együtt egy lánnyal,nem megszokásból,szerelemből, amikor éreztem, hogy már nem szeretem én is igy viselkedtem,de ezt el is mondtam neki, megbeszéltük, hogy 2 hetet még várunk,hátha újra beleszeretek,de nem sikerült,ő azóta is imád én nem, de jobb így mint megjátszani.
2011. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű elhagyni valakit akit nagyon szeretsz.


A ma estét még megvárom. Elvileg elmegyünk (kivételesen kettesben) valahová. Bejön értem autóval és elmegyünk kicsit.

Ha ez az este is balul sül el, akkor tényleg átgondolom a dolgot.

2011. márc. 9. 10:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos az agyam ezt kezdi belátni...
2011. márc. 9. 10:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre drukkolok Neked mert szimpinek tűnsz, hajrá:))))))))))))))))))))))))))))
2011. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!