Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy nem ment a szex?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, elég görcsös emberke, sokat stresszelek mindenen.

Nem is volt még fél évnél hosszabb kapcsolatom, lassan egy éve nincs senkim.

A legutolsó kapcsolatom főleg a szexualitás miatt ért véget. Tudni kell, hogy előtte elég sokáig nem voltam senkivel és mikor az akkori barátommal arra került a sor egyszerűen tele lettem frusztrációval és nem tudtam elengedni magam. A korábbiakban más fiúkkal is főleg alkohol segítségével ment a dolog, de akkor igazán jó volt, hiszen nem agyaltam semmin.

Félek tőle, hogy nem fog menni ismét (most az előbb említett pasi megint közeledik), vagy mondjam neki, hogy innunk kéne előtte? De minden egyes alkalommal nem lehet inni...:)


2011. márc. 9. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én egy olyan helyzetben vagyok, hogy az egészszégügyi állapotom miatt nem lehet szexelnem már több mint fél éve, pedig van párom, így csak az orális szexet csináljuk, de az meg nem nagyon megy. Mielőtt nem lettem beteg minden jó volt, az orál is, de mióta van ez... azóta nem tudom elengedni magam és nem tudom élvezni, sőt inkább fáj és kellemetlen. Nem tudok nem arra gondolni, hogy eltelt fél év és semmi nem változik és azért szex nélkül fenntartani egy kapcsolatot nem könnyű, így elég frusztrált vagyok. Párom vigasztal, hogy majd legközelebb, én próbálom elengedni magam de nem megy... nagyon csalódott vagyok már.. 23L
2011. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, te szegény!

Nagyon sajnálom, hogy te is ilyen kellemetlen helyzetben vagy. Mondjuk nekem nincs betegségem, de pasim sem pillanatnyilag.

Szerintem a barátod biztos nagyon szeret, hisz leírtad, hogy megértő.

Nekem már tanácsoltak pszichológust, meg önsegítő könyveket, de nem tudom...

2011. márc. 9. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze bárkivel előfordulhat, hogy vagy bizonyos zavaró körülmények vagy a stressz miatt nehezen esetleg egyáltalán nem tudja elengedni magát. De ha ez minden egyes alaklomra jellemző, akkor érdemes lenne orvoshoz fordulni, pszichológushoz, szexológushoz, szexuálterapeutához, vagy bárkihez, akinek a javaslataiban megbízol és hasznos sztresszkezelési tanácsokkal szolgálhat. Az alkohol nem megoldás, csak elfedi a problémát.
2011. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy oda a párodért? Mert ha nagyon, akkor neki kéne tudnia oldania a gátlásaidat! Először lazítanod kéne, mindenféle serkentőszerek nélkül! Járj szexuálpszichológushoz, talán ő is segíthet!
2011. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a nőknél minden fejben dől el, és nagyon nehéz kizárni a gondolatokat...főleg, ha sok probléma van.
2011. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen az utolsó válaszoló beletalált.:)

Volt egy nagy Ő-m, akivel állandóan csak szexeltem volna, vonzónak láttam magamat, mintha mindig részeg lettem volna, alkohol nélkül is...:)

A mai napig sokat gondolok rá, de ez az egész hosszú történet, lényeg, hogy most más lánnyal van, én meg nem futok olyan szekér után...

Ez a srác meg akit említettem az elején helyes, okos, de kicsit hideg, talán sosem voltam szerelmes belé. Most külföldön van, de írogat, hamarosan hazajön. Tudom ez kissé ló nincs jó a szamár is effekt. De nagyon jó érzés, hogy valaki érdeklődik irántam...

2011. márc. 9. 09:19
 7/7 DannyZuko ***** válasza:
ex is ilyen volt, mondjuk ő a rossz élményei miatt. egy idő után, amikor már komolyabban együtt éltünk, akkor eltünt a dolog.
2011. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!