Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kit valaszak?

Figyelt kérdés
a lenyegre terek: 16 honapja jartam egy fiuval, akivel kb. 3 hete szakitottam, mert elegem volt a hujesegeibol. a 16 honapbol 7 honap baszogatassal telt, pl: en hivtam hetvegen hogy megyunk e valahova, o visza se hivott, levoltam sza*va, tobbszor is elment mas varosba nelkulem, es kerdeztem h en miert nem mehetek, aztmondta, csak, ne gyere, nem orulnenek neked... meg ojanokat mondott hogy hagyal mar, unalmas vagy, akagy le rolam... (nagyabol enyi) idegileg kikeszultem tole, nem is tudom miert turtem eddig, szerettem nagyon... es kb 2 hete van egy masik fiu aki nagyon megtetszett mar ugy 1 honapja, oszejottunk. nagyon jo vele, megnevettet mindig, meg igazabol mar kezd is megtetszeni ugy igazan, ez nem szerelem, csak az atetszes... es most a volt fium, aki ganeskodott velem, irt hogy legyek vele, igeri megvaltozik, nem fog baszogatni, eddig nemtudta mije van, most hogy elvesztett mar felfogta, es anyira nehez dontenem, az exem konyorgott, szabajosan szaladgal utannam, es leterdelt elem es ugy konyorgott hogy ne hagyam el... anyira rosz volt nezni, de ez az uj, nembirok vele szakitani, tul jo velem, es anyira tetszik.... ha veeltlen nem ertitek leirom megint, roviden... tudom hogy sok a hiba! elore is koszi a normalis valaszokat :)
2011. márc. 8. 22:45
 1/5 A kérdező kommentje:
pontosabban: exemmel ha lennek: nembiztos hogy megvaltozik, igerget, de viszont vele egy varosba vagyunk, a tarsasagunk ugyanaz, nembirnank geymast elviselni, baratnoim nem ojanok velem mind kellene, mert en nemvagyok ojan mint ok, es ez nekik nagyon boki a csoruket, nemtudom kivel mennek varosba, mindig nembirok majd atmenni az uj pasimhoz, jolerzem magam vele, de nem ojanok mar az erzeseim mint regebben, nem szeretem mar anyira! az fiummal: jolerzem magam vele, nem egy varosba vagyunk, es csak ket hete vagyunk egyutt, az o baratai, nem igazan szimpatikusak, bar meg nem beszeltem veluk, lehet hogy meg jol ki is jonnenk... es nemtudok donteni, valaszam az ujjat? de ha viszamegyek az exemhez ugyis vegul megint elkezdi a baszogatast, nem? :S
2011. márc. 8. 22:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Az új. Egyértelmű. Ne is hezitálj.
2011. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az új srác
2011. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
detto így voltam, másfél évig kitartottam egy hasonló srác mellett, mint az exed, sosem volt az a felhőtlnül boldog kapcsolat, így utólag visszanézve nem is értem, miért nem szálltam ki előbb.. most meg már több, mint fél éve mintha álmodnék, annyira jó a jelenlegi barátommal, össze sem hasonlíthatók. nehogy visszamenj a volt barátodhoz, örülj, hogy valaki végre megbecsül. talán csak kicsit túl gyors volt a váltás kettejük között, de szerintem ne akard a régit semmiképp.
2011. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

barátnőm 2 évig volt együtt az expasijával, veszekedések, unalmas kapcsolat, egyáltalán nem volt megbecsülve :S aztán egy buliba találkoztunk elkezdtünk kavarni, kiderült hogy van pasija, de találkoztunk párszor, aztán miattam otthagyta, de nem ment simán a dolog, mert a csávó könyörgött folyamatosan hogy megváltozik meg minden csak menjen vissza hozzá, nekem is írt hogy megbocsájt hogy kavartam a csajával (jó pont szerzés) aztán amikor velem maradt, a csávó begőzölt és agyon akart verni és a lehordta mindennek barátnőm meg fenyegetőzött.

Nekem ő a legfontosabb most, csak azon vagyok hogy ő boldog legyen :) minden téren :) imádom és ő is engem :) ki merem jelenti hogy jól döntött :)

2011. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!