Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIre megy ki a jatek? Vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIre megy ki a jatek? Vissza akar kapni es ha igen en kit valaszak?

Figyelt kérdés

Megyek haza Angliabol...kit valasszak:

1.2 eves kapcsolatomat, es a baratomat aki a tavolletembe 1x megcsalt csokkal....de allitolag szeret velem tervez, stb...en is megbocsatottam neki, es titkon vissza is adtam...jo szex, meg amugy szeressuk egymast, megszoktuk mar egymast

2.A jo baratot es a jo pasit egyben- ot kinttartozkodasom alatt ismertem meg, de otthon kozel lakunk egymashoz...minden este webcameran beszelgettunk napokig, hetekig honapokig, 2x talalkoztunk igazabol nem tortent semmi de egyszer a repteren ajandekkal vart...:)olyan cuki, edes, kedves, 30 eves (en 21), mindent tudunk egymasrol, es igaz baratomnak tartom akire eddig mindig szamithattam e sbar szeretne tolem tobbet nem mer kozeledni mert mindig kiutalalok valamit(arrol nem tud h van baratom, ugy tudja szakitottunk)szoval ezt leszamitva minden ok

3.A rendor- neten ismerkedtem meg vele, iszonyu helyes van menyasszonya, 1x talalkoztunk nagy a vonzalom talan tobb is lehetne belole d efelunk valtani mindketten....allitolag o nem szerelemes amenyasszonyaba na de hat nekem van baratom..viszont mindennap beszelunk telefonon es alig varja hogy hazaerjek...fontos vagyok neki bar o eleg megfonolt es komoly, megis olyan vonzo a stilusa....bejon

4.AZ ex- 54 honapos kapcsi volt..kozos megegyezessel szakitottunk es mai napig neha neha beszelunk bar o neki is van baratnoje akivel en elottem is egyutt volt...tesoja a legjobb baratnoim egyike, es hat latom azon van a csalad hogy osszehozzanak vele, birnak engem nagyon en is oket, nem ugy mint a mostani baratom csaladja...bar az exemet nem tudom tudname megint szeretni mostanaban azonban sokat vagyok nalunk es neha fell fel lobban valami....

Na kit valasszak????


2009. júl. 23. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
az exemmel 4 honapig voltam elirtam bocsi:)
2009. júl. 23. 00:16
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hűha,ez filmforgatókönyvnek izgalmas lenne :) Egyébként azt válaszd,akit szeretsz.Nem megszokásból,hanem,mert el tudod képzelni,hogy ő lehet a nagy Ő.Egyébként,ha elfogadsz egy jó tanácsot,ilyen párhuzamos viszonyokat szerintem a későbbiekben ne hozz létre,mert így pont az veszik el,ami a lényeg lenne,hogy csak ő,az egyetlen a világon.Így megoszlik a figyelmed,az energiád,a lelkiismeretfurdalás se lehet túl jó és a hűség se utolsó szempont.
2009. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

ha te nem tudod kit válassz, mi szerinted honnan fogjuk tudni?

Amúgy szvsz helyedbe senkit nem választanék. Mééért? Mert mindegyikkel van valami gubanc. Örülne sok mindenki ha csak 1 valakije lenne legalább.. nem hogy 4 ember közül választhasson. Ugyan már. Döntsd el te. Mondhatom, hogy melyik válaszd úgyse azt fogod.

2009. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket se, és megmented őket magadtól.
2009. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én uugy vettem le hogy a 2. ról sokkal több pozitívat írtál mint a többiről,te érzed igazából másnemtudhatja ,de ne mássz bele mások kapcsolatába amiig magadban sem vagy biztos!
2009. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyiket se..

minek kell másnak a kapcsolatát tönkretenni?

alapból ha tudod,hogy menyasszonya van az illetőnek meg sem kéne fordulnia a fejedben,hogy esetleg lehet valami..

te mit szólnál,ha hozzád hasonló hülye p*csák akarnák elvenni a barátodat/férjedet/vőlegényedet?

fogadok,hogy nem tetszene..

2009. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!