Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kibírni a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a nagy távolságot?

Figyelt kérdés
Tudni kell országok választanak el,de nem mindig,van,hogy semmi,de azt az időt,hogyan lehet átvészelni amikor a távolság közénk áll?
2011. márc. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült, volt távkapcsolatom, de szinte beleőrültem, ideges voltam, ha vele voltam, ha nem.

Csak akkor ajánlom ha mind2n biztosak vagytok benne hogy "egymásnak vagytok teremtve".

2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Távolságot? TÁVOLSÁGOT??
2011. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz azon,hogy távolság?

Nincs itt velem nem tudunk találkozni minden nap,csakolyan havonta 4-5 napot azt is egyszerre.

Ennyi

2011. márc. 8. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Én nem bírnám. Már 4-5 nap után nagyon rosszul vagyok barátnőm nélkül.
2011. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy átmeneti állapot. Nem lesz állandó. Keresünk rá megoldást. Nekem is rossz,hogy nem lehetek vele,és neki is szintén,de minden nap beszélünk és látjuk egymást,igaz csak virtuálisan,de most ennyi jut. Csak már 2 hét után elég nehéz.
2011. márc. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!