Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti miből veszítek le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miből veszítek le?

Figyelt kérdés

Bővebben: Miből tudjátok,hogy ha egy lánynak bejöttök? De akkor,ha nem konkrétan mondja a szemedbe.Milyen dolgokból jön le nektek? Milyen jelzéseket,kijelentéseket kell csinálnia egy lánynak,hogy ezekből észre is vegyétek,hogy mi a helyzet?

Előre is köszi a válaszokat ! :)


2011. márc. 8. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Morze, füstjel, gabonakör, esetleg csillagokból vagy jóstól tudom.
2011. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Feltűnően sokszor húz le cigivel vagy piával.

Mindig más srácokkal látom.

Ha buli van mindig tőlem kér pénzt.

2011. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Gyakori pillantások, nézés. Tág pupilla, hajcsavargatás a közelembe. Ha beszélünk közel áll hozzám az egész testével felém fordul, beszédnél másabb a hangja, gyakran köszön( tulajdonképpen ha egy nap összefutunk 6X akkor 6X rám köszön)vagy épp fordítva tetteti a hűvöst, de azért érződik, hogy oda van meg vissza...természetesen a hűvös tettetés a fentebb leírt jelzések után szokott lenni amikor( direkt ) nem veszem a jeleket, hogy a csaj meddig nyomul és meddig adja nekem a jelzéseit:-))Tudod ilyen húzd meg ereszd meg játék( na ok ez olyan 15-18 éves koromban játszottam, mert jól esett:-))

Aztán ha mellém ül simogatja a combom, utalgat, hogy lehetne köztünk több is pl hosszan ecseteli a kocsiban, hogy most fogamzásgátlót szed..a férje pedig külföldön van és mennyire áldja az eszét, hogy fogamzásgátlóra tért át, mert ha úgy adódna valakivel:-)) nem kell óvszer.

Természetesen mit ad isten hát nem úgy adódott pont velem.

Véletlenül hozzám ér - mindig minden nap naponta többször is..ja és megfigyeltem, hogy a mellei megváltoznak a csajoknak- már ha tetszem- mintha megmerevedne a mellbimbójuk...na mindegy. Kb ilyen jelek estén a csaj akárhogy mondhatná, hogy nem tetszem..NEM IGAZ!


Persze lehet mondani, hogy tévedek..de mindig is jó szokásom volt, hogy amikor barátnőm lett megbeszéltük a kapcsolatunkat( a flörtöt is beleértve) és megkérdeztem, hogy ugye ezeket a jeleket jól láttam anno..és bevallották, hogy igen-igen ezek a jelek léteztek és nekem szóltak. Szóval nekem aztán mondhatja bárki, hogy azért csinálta meg ezért csinálta..nem bizonytalanít el.

Sőt meg sem kérdezem mi mit jelent, mert ismerem a jelzéseket.

2011. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak!:) Az első kettő válaszolónak meg üzenném,hogy a férfi agy az apró/közepes/óriási jeleket nem fogja fel.Sőőőt..Na mindegy.:D Egy 17 éves kamasz srác (aki miatt írtam) mégugyse!:)Szóval köszönöm szépen a rettentő frappáns válaszokat! Jót derültem rajtuk! :)
2011. márc. 8. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl ha figyeled a szemed sarkából. Én úgy vettem észre, hogy ha valakivel érdekeltük egymást, pl szórakozóhelyen hiába voltunk messze, mégis kiszúrtuk hogy a másik oda-oda néz.
2011. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig azt hisszük, de sosem tudjuk
2011. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? :)
2011. márc. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helló!



Hát én úgy vettem észre hogy történelem órán egy esernyővel bögdöste a péniszemet.. ( farmeron keresztül )


Volt mikor állandóan köszönt egy nap 55x köszönt hogy szia jani , ölelgetett..


Volt mikor köcsög volt sőt lehuzott piával kajával..kiderült klepto a csaj xD

2011. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi,srácok a segítséget! :)

05:33-ast miért érdekli a hova valósiságom?? :)

2011. márc. 11. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!