Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a férfiak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem egyre tipikusabb a problémám.

Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt,16 km távolságra.

Véletlenül észrevett több oldalnyi emailezés - barátságból. Félreérthető - /félreérthetetlen?/ üzenetváltások 2-3 baráttal/?/. Tartalmukat tekintve kölcsönös érdeklődés egy-egy találkozásra. Néhány társkereső oldalon felfedezett regisztráció! Megvalósult randevú egy beszélgetés erejéig!

Kértem, hogy legyen őszinte. Szüksége volt arra, hogy beszélgessen valakivel amikor nem vagyok vele. A barátaival nem csalt meg, csak összefutottak, én pedig félreértettem a bensőséges üzeneteket. Mindez arra volt jó, hogy rájött mennyire szeret.

Nekem valahogy éppen arra nem jó, hogy viszont szeressem.

Miért nem ismerem én ezeket a jó barátokat?

Vélemény??



2011. nov. 23. 09:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
:S sajnos ott nez butanak ahol csak tud!ne dölj mar be a szövegenek!nagyon atlatszo, meg ha szeret is lehet hogy meg tul eretlen egy igazi kapcsolathoz! mennyi idös a parod?
2011. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
miért tesznek fel h*lye kérdéseket a nők?
2011. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
34 éves. Túl egy házasságon.
2011. nov. 23. 09:45
 4/26 anonim ***** válasza:
akkor nem mondhatom hogy eretlen max " agyilag" !en meg mindig azt mondom neked ne hidd el amit mond,de persze a te szived jogod hogy mit csinalsz!De en szerintem teged at ver!
2011. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A h*lye kérdések mögött azért ott áll egy őszinte nő. Tényleg elég h*ülyén álltam mikor sorban kezdtek kiderülni a kis dolgai!
2011. nov. 23. 09:50
 6/26 anonim ***** válasza:
Ugyan azért hazudnak a férfiak is,amiért a nők is.
2011. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ugyan már!!

Mi értelme egy ilyen hazugságg örvénynek?

Nem lenne egyszerübb kiszállni?

Nem is az a lényeg, hogy miért hazudik, sokkal inkább az, hogy mi szüksége erre egy férfinak?

Visszaigazolás, bizonyitás?

2011. nov. 23. 09:54
 8/26 anonim ***** válasza:

Sok önző, érzéketlen férfi van akik szemrebbenés nélkül hazudnak a nőknek, azt mondják amit a nők szeretnének hallani. Sokszor szégyellem magam az ilyen férfitársaim miatt. És mégis sokkal több esetben ők a nyerők.

Talán éppen ez okból nem is változnak meg, mert mindig találnak a hazugságaikra kapható nőket.

A nők ritkán lapátra teszik az ilyeneket de a többségük inkább beletörődik, szenved tőlük.

2011. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Talán azért tünnek nyerőknek mert elég sok vasat tartanak a tűzben ahhoz, hogy vesztesek lehetnének.

Elég ostoba győzelem ez - szerintem.

Én mindig azt hittem, hogy az egy az több mint a sok!

Tévedtem.

Hallgatom az "őszinte" vallomásokat, és egyre bizonytalanabb vagyok - a saját érzéseimben!

2011. nov. 23. 10:05
 10/26 anonim ***** válasza:

2. tökéletesen igazad van. A legnagyobb hazugság amit a nők állítanak amikor azt mondják: ŐSZINTE pasit akarok. Na már most amire 32 évem során sikerült rájönnöm, az az, hogy a nők mindenféle ( magas, sportos, gazdag, jóképű, humoros, stb.) férfit akarnak, csak őszintét nem. A jelenlegi párom kerek-perec kijelentette, hogy, idézem: "Lehetnél egy kicsit kevésbé őszinte"

Erről ennyit.

2011. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!