Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nekem más nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nekem más nem kell, csak ő de a távolság közénk áll.

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy 2010-ben mikor tavaszi szünet volt haveromékkal találkoztunk egy szórakozóhelyen és jött egy lány is velük aki elég messze lakik Debrecentől.. Bemutatták nekem stb,de nem nagyon foglalkoztatott engem a lány.. Rá egy hónapra összefutottam vele mikor egyik ismerősömmel találkoztam.. Néztem egyet,hogy ő hogy-hogy itt? De utána nem érdekelt az egész.. Úgy 2010 augusztusában bejelölt myviprandin én hirtelen nem tudtam hova rakni mikor megláttam,de visszajelöltem. Felvett msn-re úgy beszélgettünk egy fél órát.. Utána nem beszéltünk egymással egy jó ideig, úgy október közepén mikor megtudtam,hogy a barátnőm megcsalt,eléggé kiborultam és ezt ki is írtam msn-re.. Ő rám írt és megvigasztalt,felnyitotta a szemem.. Utána megint nem beszéltünk egy jó ideig.. Aztán egyszer csak november vége felé,rá írtam,hogy mi a helyzet feléje nagyon jól elbeszélgettünk egész reggel 4ig,nem is gondoltam volna.. Utána folyamatosan ő keresett,utána már én írtam rá mindig mert elkezdett érdekelni a lány egy picit.. Közbe decemberben lett barátnőm,az idő alatt is elbeszélgettünk elég jól:)akkor még barátként tekintettem rá.. De úgy hónap végén kezdtem egyre jobban megismerni/megkedvelni.. Utána egy jó pár napig nem beszéltünk mert elkerültük egymást msn-en:) Utána megint folyamatosan beszéltünk egymással. Januárban úgy hónap közepén megtudtam,hogy a barátnőm tényleg megcsal.. Nagyon ki voltam. Ő akkor is mellettem állt,és megvigasztalt,tartotta bennem a lelket,hogy majd jön jobb.. Utána kezdtem még jobban megkedvelni,és többet érezni iránta mint szimpla barátság..Idővel rájöttem,hogy ő mind végig szeretett és ő az a JOBB lány.. Csak messze lakik tőlem.. Én próbálom minél jobban a tudtára adni,hogy beleszerettem :S Sikerül is,de egyikünk se mer lépni.. :S A távolság közénk állt.. De még hol van a nyári szünet?És még mennyi minden változhat az idő alatt..? Minden nap ő jár a fejemben,kívánom őt.. milyen jó lenne átölelni,megcsókolni,vagy csak épp hozzáérni.. Napról napra arról álmodozom,hogy milyen jó lenne ha itt lakna és az én barátnőm lenne.. Egyszerűen nem tudok másra gondolni már hetek óta.. Mindig azt lesem,hogy mikor van facebookon, msn.. Ha nincs fent megörülök,de ha meglátom hogy fent van megnyugtat a tudat,hogy vége "láthatom"beszélhetek vele..


Szerintetek mit tegyek?Nem tudnám elfelejteni.:S Ti mit tennétek a helyemben?


2011. márc. 8. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

néhány fontos információ kimaradt pedig nagyon részletesen szinte napra lebontva írtad le a sztorit :)


-ő is többet érez barátságnál ? egyáltalán egyedül van?

-mégis mekkora az a távolság ? szibériában lakik, fokvárosban, vagy csak pár kilóméterrel arrébb ? :) mert azért az nagyon nem mindegy

2011. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen többet érez mint barátság ő is mert mondta.. sőt még mai napig is célozgat..Már 5 hónapja egyedül van,a barátja csúnya módon dobta.. Hát ő lakik Komlón én meg Hajdúdorogon.. Ami elég messze van :/ 450.9 km elvileg..
2011. márc. 8. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

hát az nem kevés tényleg sajnos. de természetesen nem lehetetlen. hány évesek vagyok , azt kifelejtettem a kérdések közül mert azis lényeges, hogy mennyire tudtok önállóan mozogni a világban :D

ne haragudj, hogy interjút készítek, csak ezek tényleg fontosak, hogy elképzelhető legyen a szituáció

2011. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem haragszok.:D


Én 16 ő 15

2011. márc. 8. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

hát akkor még eléggé megvan kötve a kezetek :) ha azt mondtad volna hogy 20 vagy, és annyira szerelmes, akkor azt tudtam volna tanácsolni, hogy a pénzedet nem eliszod és eldohányzod hanem beletankolod az autóba és hétvégente meglátogatod a szerelmedet ... így viszont nem ennyire kezelhető a helyzet, ugyanis, hogy egy kapcsolat normálisan működjön, muszáj hogy találkozzatok, és nem csak fél évente egyszer. illetve úgy is működhet, egy darabig, de hosszú távon semmiképp. ilyen fiatal korban pedig egyébként is nagyon ritkának számítanak a több éven át tartó kapcsolatok.


'A' válasz, ami egyszerűbb, hogy meg sem próbáljátok, és baráti viszonyt ápoltok továbbra is az interneten , telefonon ilyesmi. ha viszont ez fájdalmat okoz, akkor jobb, ha közös megegyezéssel megszakítjátok a kapcsolatot, ami nagyon nehéz, de sok szenvedéstől megkímélhetitek magatokat


'B' válasz, ami nagyon rázós lehet, de ha megpróbáljátok, azért nem kizárt hogy jól sül el. kellene szerveznetek egy randit, ahol beszélgettek, sokat, még többet megtudtok egymásról, mert az msn a facebook és a többi nagyon szép, de az emberek kapcsolatteremtési képességét elég keményen rombolja, illetve csak kis szeletét ismered meg az embernek, azt amit akar, hogy megismerd belőle. ugyanis nem látod, nem hallod, nagyon könnyű félreismerni valakit. ezt persze nem azért mondom, hogy a ti esetekben így van, csak azért, hogy az is előfordulhat, hogy élőben teljesen mást kapsz mint amit vársz, és ki is szeretsz belőle.

de ha már a találkozó létrejött, és továbbra is akarjátok, és tényleg őszintén komolyan gondoljátok, akkor sok-sok kompromisszummal, bizalommal meglehet próbálni :) és anyagilag is megerőltető lesz, ha mondjuk sikerül megegyezni abban, hogy hetente vagy kéthetente találkoztok, és egyszer egyikőtök, aztán a másik utazik.


végeredmény tehát az, hogy szerintem egy próbát mindenképpen megér, ha tényleg úgy érzed, hogy lehet hogy ő az igazi . a 400 kilóméteres távolság pár óra alatt letudható, azért ez nem lehet döntő érv amellett, hogy ne legyen semmi :)


sok sikert ;)

2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén: csak az első és az utolsó sort olvastam el, de annyi elég is volt.

Távkapcsolat nem volt, nincs és nem is lesz. Felejtsd el, vagy ő felejet el hamarabb. Csak addig nehéz amig találsz egy másikat. Nekem is és 2 havernak is távkapcsnak nem lett jó vége, Ne feledd: Csak addig nehéz amig találsz egy másikat.

2011. ápr. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!