Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jóba vagyok.Szoktunk eljárkálni ide-oda (barátilag).Én úgy éreztem, hogy egy fiúnak kellene kezdeményeznie, tehát nem mondtam el neki mit érzek iránta.

Egyik nap viszont hazakísért és a kapu előtt megkérdezte, hogy nekem tetszik-e valaki.Annyira megijedtem nem tudtam mit mondjak tehát azt mondtam: nem.Erre csakúgy otthagyott

nem is köszönt és azóta sem nagyon beszél velem, kerül.

Ezt elcsesztem, ugye? T_T Mit tehetek?


2011. márc. 8. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azt hitte vagy tudta?hogy tetszik neked.. De mivel hajtotta a kíváncsiság,hogy mi az igazság megkérdezte,nem azt mondtad amit kellet volna ezért gondolom csalódott egyet.. Szerintem mondd meg neki,hogy annyira megijedtél,hogy nem merted elmondani neki,hogy tetszik...:)
2011. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elszúrtad de még jóvá teheted, hogy úgy gondoltad hogy nem tetszik más, hanem ő... persze ha igy van
2011. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szerintem még tehetsz vmit!

hivd fel vagy hivd el vhova ahol kettesben nyugodtan tudtok beszélgetni.és mond meg neki h hirtelennem is tudtál helyesen válaszolni.kérdezd meg h mi háborította fel ennyire

szerintem még jóvá lehet tenni ezt.sok szerencsét

2011. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem csak ő tetszik!

Annyira rossz, mert próbálok vele beszélni de egyszerűen hozzám se szól!T_T_T_T_T_T_T

2011. márc. 8. 17:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a srác csalódott már egyszer egy lányban és lehet, hogy úgy gondolja, hogy ez már valami kapcsolat szerű volt?
2011. márc. 8. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem követtél el helyrehozhatatlan dolgot, egyszerűen mondd, vagy akár ird le neki, amit itt is, hogy hirtelen lefagytál és ezért válaszoltad azt, hogy nem, pedig ő igenis tetszik.

Csak őszintén, szerintem nem fog elutasitani!

L/24

2011. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krameri ***** válasza:

nincs semmi veszve. a fiú kockáztatott, és mivel nem olyan választ kapott mint várt, most zavarban van a közeledben. Te menj hozzá, és beszéld meg vele, nem kell letámadni, hogy ˝de, én is szeretlek˝(bár azzal tennéd a legboldogabbá), csak beszéld meg vele.

De siess, mert velem is volt ilyen, hogy szerelmet vallottam, és mikor már túltettem magam a csajon, csak akkor szólt, hogy igazából ő is belém. Mondtam, most már b...hatod.

Szóval az első alkalommal mikor látod menj oda hozzá!

2011. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Köszönöm neked is krameri!

Most már aszt hiszem lesz elég bátorságom megmondani neki mit érzek iránta!

2011. márc. 8. 20:15
 9/9 krameri ***** válasza:
majd írd meg, mi volt :D
2011. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!