Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol találok én ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol találok én ilyen lányt?

Figyelt kérdés

16-18 év közötti

Nem iszik

Nem cigizik

Normális nem hülye

Van humorérzéke

Nem sértődik meg mindenen

Nem döglődik a discoba minden hétvégén

Nem SP fan

Nőies, tehát nem az a rapper kemény csaj vagyok feeling

Vékony,

nincsenek 10kg-os mellei/darab...(inkább kisebb melle legyen mint hogy a hasán hordja

Picit félénk


Ha sokat gondolkodnék még tudnék biztos mit írni de most hirtelen ezek ugrottak be ami azt hiszem fontos lehet


2011. márc. 7. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Awww, csak annyiban különbözök, hogy 20 vagyok :3 Amúgy többi stimt teljesen

Nah de amúgy sok sikert az igazi megtaláláshoz

2011. márc. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Érdekes igényeid vannak, én egyből azt mondanám, hogy a férfiak biztos, hogy a nagy mellű csajokért vannak oda. Én igazából ott buktam a dolgot, hogy 19 éves vagyok, az ivásról annyit, hogy ritkán ha ünneplünk valamit akkor belefér szerintem! Részeg úgy igazából csak egyszer voltam, akkor is nagy mértékben szerelmi bánat miatt, mert véget ért egy hosszú kapcsolatom. Nem az alkoholban akartam keresni a vigaszt, csak buli volt, és így történt. Amúgy nem vagyok büszke rá. Disco-ba már nem igen járok, talán inkább csak a nyári időszakban. De akkor sem minden hétvégén. Jobban szeretem a házibulikat. A többi igazából elég jellemző rám! Igaz van barátom, de biztos van még ilyen lány! És kitartás, így csajként azt mondom, nagyon jó, hogy egy srácnak ilyenek az igényei és nem áll össze mindenkivel aki az útjába kerül! Sok sikert.
2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóknak innen üzenném, hogy igen is vannak ilyen lányok, amint láthatjátok nem is 1 írta magáról hogy ilyen.


Osztályomba van egy számomra tökéletes lány, sajnos hát... :(


Amúgy nem hiszem hogy nagyok az igényeim, a mell az most egy dolog ha valakinek picit nagyobbak de minden más szinte számomra tökéletes hát akkor ok, de ne mondjátok már hogy olyan extra nagy kívánság egy LÁNYTÓL hogy ne legyen minden hétvégén a discoba ahol egy wc-be fekszik égő cigivel megy saját magát hányja le...

2011. márc. 8. 15:07
 14/15 anonim ***** válasza:
amiket leírtál rám mind illik,csak ez a nőies dolog nem igazán illik rám sztem 16 évesen főleg,meg amúgyis inkább sportos vagyok,nem járok magassarkúkba meg ilyesmi..de amint látod van sok ilyen lány:)
2011. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát a nőiest nem arra gondoltam hogy magassarkúba jár :) a sportcipő is tökéletes :)))
2011. márc. 13. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!