Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol találok én ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol találok én ilyen lányt?

Figyelt kérdés

16-18 év közötti

Nem iszik

Nem cigizik

Normális nem hülye

Van humorérzéke

Nem sértődik meg mindenen

Nem döglődik a discoba minden hétvégén

Nem SP fan

Nőies, tehát nem az a rapper kemény csaj vagyok feeling

Vékony,

nincsenek 10kg-os mellei/darab...(inkább kisebb melle legyen mint hogy a hasán hordja

Picit félénk


Ha sokat gondolkodnék még tudnék biztos mit írni de most hirtelen ezek ugrottak be ami azt hiszem fontos lehet


2011. márc. 7. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, valahol biztos találsz... Aztán, hogy téged választ-e, az már csak rajta múlik. :)
2011. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
:D
2011. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

XXXDDD

Jók az igényeid, csak az abaj, hogy ez ritka.

Csökkenteni kell az igényt, vagy sokáig keresni. Egyszer ráakadsz majd.

2011. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
rám ez az Spn(nem vagyok fanatikus azért de meghallgatom) a vékonyon és a nagy melleken kívül mind igaz.
2011. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én minden szempontodnak megfelelek, kivéve egyet: a mellek. Ugyanis elég cicis vagyok. Keresgélj tovább, hátha akad egy ilyen lány, de megsúgom, hogy minden igényednek sajna nem fog megfelelni. Tökéletes ember nincs, márpedig te azt keresel.
2011. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez annyira szélsőséges.

Korban én idősebb vagyok

Inni csak ritkán ha alkalom úgy kívánja

Dohányzom de leszokóban vagyok (a párom miatt-egyfajta kompromisszum)

Elég érett a felfogásom de ugyan akkor tudok dilis is lenni,szeretem a viccet,humoros vagyok ha éppen úgy van.

A sértődés gyerekes dolog és a korosztály amit keresel abban ez eléggé sok,ilyet ne kérj,nagyon kevesen komolyak ebből a korosztályból

Nem járok discoba,csak nagyon ritkán (1-2 évente 1 alkalom)

Nőiesen öltözködöm,de tudok laza is lenni (persze nem a rapper kemény fasza csaj,az nem én lennék)

56kg-os vagyok,kis melleim vannak

Ha kettesben vagyok azzal aki érdekel elég félénk tudok lenni és nehezen oldódom.


Számodra szerintem én megfelelnék,majd szólok ha klónoztatom magam :)

2011. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Asszem az utolsó 3nál elbuktam...:D vagyis nem az a "kemény rapper csaj vagyok feeling" csak farmernaci meg póló, deszkáscipő, nem kell túlcifrázni :D van egy picike súlyfelesleg, de azon éppen dolgozom ^^ az utolsóról meg nem tehetek, ezeket kaptam :D

a félénk, meg hát nemtudom...nem vagyok mindig határozott de néha megköveteli a dolog :D

Kicsit komolyabbra fordítva: lehet hogyha lejjebb csiszolnál az elvárásaidon, hamarabb találnál magadnak csajt...mit számít a nagy mell meg a többi ha szerelmes vagy? :) Ha szeretsz valakit, elnézed a hibáit :)

2011. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én szoktam inni

cigizek

szoktam néha hülye lenni

humorérzékem van

ha olyan ahangulatom,akkor megsértődök mindenen

szerdán járok bulizni vagy pénteken(mondjuk az már hétvége)

nőies vagyok

sp-t szeretem

nem nagyok a melleim

megfelelek neked?:D:D:DXDXDXD

2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 PT-Daniel ***** válasza:

Ha rendelkezel a kellö tulajdonsagokkal, amiket egy ilyen kaliberü csaj keres, meglehetösen könnyen talalsz.


Az, hogy meg keresed, jelent valamit...

2011. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok.

Nem iszok, ritkán amikor elmegyünk barátnőkkel/barátokkal egyet szórakozni, kocsmába beszélgetni.

Nem cigizek, nincs hozzá tüdőm.

Nem vagyok hülye, gyerekes.Mindenről meg van a saját véleményem. Normálisnak találom magam.

Van humorérzékem.

Kicsit sértődékeny vagyok, de nem kapom fel a vizet, nem ülök hetekig kis dolgokon.

Nem szoktam Discoba járni, inkább csak házipartyba, jól ismert körben.

Szeretem Sp-nek 2 darab számát, de a fiút magát nem kedvelem.

Próbálok az öltözködésemben is nőies , visszafogottabb maradni.

75B-s a melltartó méretem, és van egy picike cicapocim.

(Soproni vagyok, van párkapcsolatom, és nem vagyok beképzelt vagy öntelt.(mert a következő mondatomból lehet, hogy ezt lehet levenni:... )

...elég jó vagyok? :D

2011. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!