Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretnék vele újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék vele újra összejönni. Mit tehetnék az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Az exemmel a legjobb barátok voltunk, összejöttünk, de pár hét után szakítottunk, ennek már jópár hónapja. Nem tudott bízni bennem. Akkor azt mondta túl van rajtam. Majd nemrég azt, hogy talán még összejöhetünk, ha letisztázódott benne minden, és néha még úgy érzi szeret, illetve alakul a bizalom is. Utána volt egy nagy veszekedés, de bocsánatot kért.

Mostanság ő is rámír, bár én is ritkán keresem. Segítek neki áprilistól suli miatt, annyit írt vigyorogva, hogy áprilisban hosszú találkánk lesz.


Szerintetek van még esélyem? Vagy csak játszik illetve barátnak tart? Ha van esélyem mit tegyek, hogy szorosabb legyen a kötelék?

Első kapcsolat, tapasztalatlan, ezért nehezen tudom elképzelni, hogy játszana.


2011. márc. 7. 21:33
 1/3 Witcher96 ***** válasza:

Szerintem van esélyed.

Próbálj meg valami szívhez szóló ajándékot venni.

Ami örökre a szívében marad.(Itt nem egy fejszére gondoltam)

2011. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj igen, kihagytam, hogy szülinapjára kapott tőlem egy párnát, amin egy közös kedvenc rajzfilm volt, és egy általam használt beceneve :) És ezt személyesen adtam át neki, akkor mondtam el, hogy én még szeretem, és szeretnék egy esélyt kapni. Akkor mondta a talánt.
2011. márc. 7. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a szakítás után 1-2 héttel nem békültetek ki akkor nem sok esély van. Magamból indulok ki.

De azért ne add fel. Én sem adtam fel is visszaszereztem 2 hét alatt a volt barátnőmet.

2011. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!