Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon imádom a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon imádom a barátom, de nem kívánom a szexet. Ez normális?

Figyelt kérdés

Régen,mikor összejöttünk másfél éve,majd hogy nem szexmániás voltam,az mostanra elmúlt.

Ugyan úgy szeretem a barátom,mint régen,még jobban,de nem kívánom a szexet. De ő se nagyon.

Helyette inkább beszélgetünk sokat,eljárkálunk sétálni,kirándulni. Persze a kölcsönös kielégítés más formában jelen van, viszont szex csak 2 hetente ha van 3....

Ugy is fogalmazhatnék,hogy már nem a szex körül forog a világ,hanem helyette csinálunk mást.

Ez normális?

L/ 18 F/ 19


2011. márc. 7. 18:21
 1/7 anonim válasza:
Amíg szeretitek egymást, és nem gond ez a heti 2-3 alkalom egyikőtöknek sem, akkor normális.
2011. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem normális,ne aggódj...
2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát passz azért az a kétheti elég ritka, ha csak nem valami indokolt kényszerhelyzet miatt van így.

De ha tényleg jól elvagytok azért talán elfogadható, bár ha együtt is laktok vagy alszotok akkor furcsa ha éjjel nem szeretkeztek.

Szerintem ilyen korban a minimum a háromnaponta 1 vagy a heti egy legalább.

2011. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nektek így megfelel és jó, akkor teljesen normális, ne aggódj!
2011. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs egy norma, amit teljesíteni kell, senki nem fogja leosztályozni sem a nemi életed, úgyhogy ha nektek megfelel, akkor rendben van.
2011. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de csak az én részemről, sokkal jobban vágyom a szeretetre, mint a szexre, és csak egy ideje van így. Nem tudom normális-e, de majd lesz még máshogy is, gondolom. :)
2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Teljesen rendben van ez így, főleg, hogy MINDKETTŐTÖKNEK JÓ ÍGY. Addig nincs baj, amíg mindkettőtöknek jó. 22/N
2011. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!