Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztette a közösen vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztette a közösen vett gyűrűt. Szerintetek kinek van igaza? Többi lennt

Figyelt kérdés
Amikor elmondta én nagyon ideges lettem, kiakadtam rá. De szerinte ez nem jogos, mert én is el szoktam veszteni dolgokat. azt mondja lehet h megtalálja mert nála veszett el. szerintetek kinek van igaza?
2011. márc. 7. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincsen igazad.veled is megeshetett volna h elveszíted.gondolom neked sem esett volna jól ha leszedné érte a fejedet.
2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sürgősen kérj bocsánatot, különben lesheted, hogy mikor avat be téged bármibe is.
2011. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Remélem ezt még elolvassa a kérdező:


Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.

Haragjában, a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a francia kulccsal üti.

A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek meglátta az apját, szemében fájó tekintettel kérdezte: "Apa mikor fognak visszanőni az ujjaim?"

Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.

Visszament az autójához és többször belerúgott.

Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.

A gyermek azt írta:"SZERETLEK APA!"

A tárgyak használatra vannak, az emberek szeretetre! A probléma a mai világban az, hogy az EMBEREK VANNAK HASZNÁLVA ÉS A TÁRGYAK SZERETVE!

Legyünk óvatosak és tartsuk emlékezetünkben ezt a gondolatot:

A tárgyak azért vannak, hogy használjuk, az emberek pedig hogy szeressük őket!

Légy ura érzelmeidnek:

- vigyázz a gondolataidra, szavak lesznek belőlük,

- vigyázz a szavaidra, cselekedetek lesznek belőlük,

- vigyázz a cselekedeteidre, megszokások lesznek belőlük,

- vigyázz a megszokásaidra, szenvedély lesz belőlük,

- vigyázz a szenvedélyedre, rabsággá és végzeteddé válhat!

A harag és a szeretet nem ismernek határt. Válaszd a szeretetet, hogy szép és kedves életed legyen!

Ezért tart ott az emberiség ahol most


14/f

2011. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jesszus ember, ezt honnan szedted?! Kajakra bekönnyeztem.
2011. márc. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Haragjában, a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a francia kulccsal üti."

Pfff. Ekkora ökörséget. Nem veszi észre, hogy francia kulccsal üt egy gyereket. Az ilyen nem ül le, nem szégyenli el magát és egyáltalán nem érdekli a gyereke.


A lényeg átjött, de ez a történet biztosan nem történt meg.

2011. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztosan nem esne jól, ha leszedné a fejem, de én nem is hagyom el a gyűrűmet. Mindenhez kell egy bizonyos érettség, úgy látszik ma már mindent túl korán akarnak a mai felelősségteljes fiatalok, utána meg megy a sírás-rívás.
2011. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy igaz-e a történet vagy sem... ez amolyan példa. A tárgyak azért vannak, hogy használjuk, az emberek pedig hogy szeressük őket! Nem értem, egy gyűrű miatt otthagynád? Ezek szerint a gyűrű fontosabb neked, mint Ő.


14/f

2011. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ott.
2011. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
én se hagyom el ilyen miatt. pillanatnyi hülyeség volt. amúgy meg is lett a gyűrű :)
2011. márc. 9. 09:19
 20/20 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy meglett, de legközelebb:


- vigyázz a gondolataidra, szavak lesznek belőlük...

2011. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!