Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyáltalán nem féltékeny. Egy kis fikarcnyira sem. Mért lehet ez?

Figyelt kérdés
Bármit mondok neki kivel találkoztam..sokszor már direkt ingerlem ilyen pasis dolgokkal de semmi..most is mondtam neki hogy találkozok valakivel..megkérdezte kétszer hogy kivel aztán már nem is érdekelte a dolog,témát váltott pedig nem mondtam rá semmit!Olyan dolgokra nem féltékeny amik miatt én már rég elküldtem volna..Most ne nézzetek hülyének hogy ilyen dolgok miatt aggodalmaskodom de nem tehetek róla idegesit!Ugyanakkor tudom hogy nagyon szeret de mégis ez nagyon szúrja a csöröm!
2011. márc. 7. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én mindennél jobban szeretem a barátnőmet még sincs bennem féltékenység. Megbízok benne. Odamegy ahova akar. Szabad ember.
2011. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 napietus ***** válasza:
örülj neki, hogy egy értelmes embert találtál a barátod személyében. csak az önbizalomhiányos hülyék féltékenykednek. még mindig jobb, mintha ahányszor beszélsz egy másik pasival, hisztizne, mint egy kislány...láttam már olyat, azért mondom...mondjuk el is küldtem rövid úton az illetőt.
2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én cseppet sem vagyok féltékeny a barátomra,pedig nagyképüség nélkül mondom elég megnyerő külsőre és jellemre is,nagyon sok nőt megkaphatna ha akarna.

Ha meg akar akkor ugyis megcsal.Ezért nem hisztizek,tudom hogy megbizhatok benne mert nem kell neki más,ennyi.

2011. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat en is ilyen vagyok, ha az asszony mas pasival jarna kufircolni az se igazan zavarna amig tudja hol az otthon. Nem vagom miert baj az ha amugy elegszer ereztetem vele h szeretem, miert pont az lenne a nagy gond h nem verem a balhet h bekorlatozzam h hova mehet meg mikor...
2011. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne a féltékenységgel mutassa ki hogy szeret, és ne is csak szavakkal, nem kell féltékennyé tenned, vagy bántanod, az nem jó ha gyanúsítgatod, vagy nem bízol benne, pedig nem ad rá okot, inkább örülj neki hogy ad neked teret, lehet nem akar a nyakadon lenni, azt akarja, hogy hiányozzon neked, hogy oda légy érte, ha féltékeny vagy akkor te is jobban kimutatod h szereted, szerintem fölöslegesnek tartja a féltékenykedést, főleg h látja h szereted, meg biztos sokat vagytok együtt, meg gondolom bízik benned mert

látszik rajtad minden, és a lelkiismeretedre bízza hogy megcsalod e, ez intelligencia kérdése, aki nem szeret valakit azt hagyja el, amiről nem tud valaki az nem fáj, na meg reméli h nem élsz vissza a bizalommal, ez oda vissza működik. Önbizalom kérdése is h ki féltékeny, van akinek a büszkesége jobban számít.

2011. márc. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!