Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyáltalán nem féltékeny. Egy kis fikarcnyira sem. Mért lehet ez?

Figyelt kérdés
Bármit mondok neki kivel találkoztam..sokszor már direkt ingerlem ilyen pasis dolgokkal de semmi..most is mondtam neki hogy találkozok valakivel..megkérdezte kétszer hogy kivel aztán már nem is érdekelte a dolog,témát váltott pedig nem mondtam rá semmit!Olyan dolgokra nem féltékeny amik miatt én már rég elküldtem volna..Most ne nézzetek hülyének hogy ilyen dolgok miatt aggodalmaskodom de nem tehetek róla idegesit!Ugyanakkor tudom hogy nagyon szeret de mégis ez nagyon szúrja a csöröm!
2011. márc. 7. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

1. Megbízik benned. Örülj neki.

2. Nem érdekled, azért nem féltékeny.

2011. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16 elmúltál már? A felfogásod szerint nem valószínű. Nem ám örülnél neki hogy valaki megbízik benned...
2011. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezen ne rágódj. Ez normális. A fordítottja lenne kellemetlen.
2011. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen képzeld elmultam 16..reméltem hogy megkiméltek az ilyen válaszoktol.Nem tehetek róla hogy idegesit,ilyenkor bele gondolok hogy forditot esetbe ezek hogy esnének és ezért furcsálom,pedig megbizok benne én is
2011. márc. 7. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:

vmennyi féltékenység biztos van benned, de megbízik benned, és ezért nem is mutatja, én is ilyen vagyok.


Rosszabb esetben meg nem érdekled annyira, hogy foglalkozzon vele, hogy megcsalod, de ezt éreznéd szerintem:)

2011. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*benne
2011. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem feltétlenül azért nem érdekli, mert te sem érdekled. Én lány vagyok, de soha nem voltam féltékeny típus. Az első barátomnál eldöntöttem, hogy ha meg akar csalni, akkor is megteszi, ha én idegeskedem miatta, így nincs értelme féltékenynek lennem. Valószínűleg a barátod teljesen megbízik benned... örülj neki:)
2011. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 R3al ***** válasza:
mert megbízik benned ? fel sem merült ez a kérdés ? az jobb lenne ha minden percben féltékenykedne ? :D
2011. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én se féltékenykedtem mikor volt barátnőm, pedig elég sok fiú barátja volt. Megbiztam benne, hogy nem csal meg... mivel mi nem egyből jöttünk össze, hanem barátságból igy megbeszéltük ha bármi bajunk van akkor elmondjuk egymásnak azt is ha valami nem olyan mint aminek kéne hogy legyen.


és mivel kérdezte, hogy kivel voltál, leszel igy érdekled őt és gondolja ha elmondtad neki akkor csak nem csalod már meg


ha meg féltékeny lenne az a bizalom hiányát jelentené ami nélkül szerintem 1 kapcsolat nem igazán kapcsolat

2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem ingerelném, mert attól még hogy megbízik benned, szarul esik neki, és ha szándékosan ingerled egyszer ki fog törni, pl. mert rossz napja van, de akkor már nem fogod tudni lenyugtatni, és így a kapcsolatot veszted vele.

Örülj neki hogy meg bízik benned, és viselkedj úgy, hogy NE legyen oka nem megbízni, és ha te sokat találkozol fiukkal, engedd hogy ő is legyen csajokkal.

2011. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!