Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ötletetek, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek, hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

9 hónapja járok a barátommal, egész télen nem csináltunk szinte semmit, az otthon ülésen kívül, így kezd unalmas lenni a dolog. persze egyre többet veszekszünk, a lángolás sem a régi és program hiányában a téma szám is csökkent... lehetne ezen segíteni? vagy hagyjam?

már beszéltem vele... de nem olyan egyszerű programokat szervezni, egyetemisták vagyunk, ráadásul ő orvosira jár, így alapból heti 2szer találkozunk általában... és akkor is hétköznap, amikor másnap megint egyetem

régen jó volt minden, ez kb 1 msáfél hónapja tart...régen sok programot csináltunk, mondjuk akkor még jó idő volt.. mozi, bicikli, strand, margitsziget, koncertek stb én 19l ő 21f


2011. márc. 6. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú nagyon nehéz kérdés:S:S egy orvosis srácot ismerek csak,aki jár bulizni és nem otthon tanul állandóan az iskolán kívül:S


Szerintem ülj le vele még egyszer beszélgetni,mond el neki őszintén,hogy téged zavar a semmittevés,és úgy érzed,hogy el fog végleg laposodni a kapcsolatotok,ha nem tesztek valamit sürgősen...

Ha esetleg te hamarabb végzel a suliban,akkor elmehetnél az ő sulija elé mire végez,hazakíséred,és addig is eltöltötök egy kis időt együtt.A hétvégéket pedig mindenképp töltsétek együtt,mégha ő állandóan tanul is,legalább légy ott vele!Amikor szünetet tart a tanulásban,akkor pedig picit foglalkozzatok egymással:)

Kitartás,nemsokára jön a jó idő,talán jobb kedvetek lesz !

2011. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia

Hát mondhatom, hogy kb. egy cipőben járunk...

Nekem egy másféléves kapcsolatom van. Nálunk is sok lakásban töltött óra, idegeskedés, feszültség...

Viszont mi még is jól megvagyunk. Röviden nagyon bonyolultan kezdődött a kapcsolatunk és ennél fogva egy hónap után összeköltöztünk.Velem az a baj, hogy annyira de annyira gyűlölöm a hideget, hogy csak amikor minden kötél szakad akkor teszem ki a lábam de akkor is kizárólag autóval vagy taxival. Nálam lehet ez valami betegség nem tudom...A lényeg,h azért kárpótolni szeretném a fóbiám miatt... Én meglepetésekkel készülök néha vacsi, gyertyafényes fürdő...... Hasonlók... És nagy ritkán rá veszem magam egy kis teaház vagy hasonlók... Tény előny egy picit a közös lakás... A hátrány hidd el nem vagyunk sokat együtt. Párom 3 műszakba dolgozik én Egyetemre járok közben egy céget vezetek... nem könnyű de szerintem a szerelem alapja a barátság és a sok beszélgetés és mind a két félnek engednie kell néha és kompromisszumokat kötni..... Remélem tudtam valamit segíteni kitartást

2011. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!