Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a srác, sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a srác, sőt szeretem. Azthiszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éveas lány vagyok, és valószínűleg beleszerettem egy 22 éves srácba. Nagyon helyes, és én is bejövök neki, és néha szoktunk találkozni is. Ezen alkalmakkor elvonultan beszélgetünk, smárolunk, és néha úgy tovább i jutunk, de a szexig nem. Ne értsetek félre, nem vagyok olyan lány. Nagyon kívánom a srácot, és érzem, hogy ő is engem...felvetődött már a "járjunk" kérdés, de akkor azt mondta, hogy azért nem, mert az egyik volt barátom az ő régi osztálytársa. az "Ökörszabály"-ra hivatkozik, hogy más volt barátnőjére nem, és mégis megtörténnek ezek a dolgok. Mit csináljak? Hogyan tudnám úgy meghódítani, hogy ne kncentráljon ezekre a dolgokra?

17L


2011. márc. 6. 19:18
 1/4 anonim válasza:
Mondd neki hogy neked ez így nem megy :D
2011. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várj míg elmúlik.:d
2011. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint csak f**ra vesz teged.. vedd eszre nem lesz itt semmi jaras csupan lyukra jatszik meg jol elszorakozik veled de tobbre nem kellesz neki ha annyira sem becsult h elobb jarjatok aztan a tobbi
2011. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom neki azt mondani, hogy nem... és ez elég rossz helyzetet alakít ki...lehet, hogy csak arra játszik, de még nem volt barátnője sem, így ennek az esélyét kicsire veszem..de nem ilyenekért nincs neki, de ezt most nem fejteném ki bővebben. Továbbra sem tudom, hogy mitévő legyek, és ugyanúgy a barátaimnak sincs épkézláb ötlete...
2011. márc. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!