Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam neki h szeretem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam neki h szeretem és ő erre azt mondta h "én is . Azthiszem". Mi a véleményetek erről? Mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Légyszi véleményt..köszönöm előre 18/F
2009. okt. 18. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesmárolnám. :) Mégis, erre mit lehet reagálni? Azt "azt hiszem" a baj? Kisöcsém, kis pisis vagy, fingod nincs, h hogy működnek a nők, főleg az ilyen kislányok. Ez a beszólás totál normális náluk az elején. Ha 2-3 hónap múlva is itt tart, akkor kezdhetsz aggódni.
2009. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy félénk, szégyenlős. Volt már más barátja előtted vagy te vagy neki az első kapcsolata?

Pl. az én barátnőm is nagyon nehezen mondja ki, de érzem, hogy szeret. Eleinte nagyon rosszul esett, hogy nem hallottam viszont én is, de rájöttem, hogy nem muszáj szavakban hallani. Nem tudom elmagyarázni olyan jól de remélem érted.

2009. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát apukám,4-5 hónap után és 1 hónap szunet az szerintem elég sok idő.Nem azért aggodom m 1 hét után mondja ezt.És igen az zavar h ott van az h "azthiszem".


Én is érzem hogy szeret,de nekem is rosszul esik kicsit.

Köszi a vigasztalást

2009. okt. 18. 16:57
 4/5 A kérdező kommentje:
am volt már jó pár kapcsolata előttem...itt nem hinném h az lenne a gond h félénk mert nagyon régóta ismerjük egymást és nem eggyszer voltunk eggyütt eddig..
2009. okt. 18. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
azt mondanám neki hogy ANYÁD:D ha már én kimondtam, akkor vegye ő is a fáradtságot:D
2009. okt. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!