Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, és keservesen kell néznem hogy minden spanom most jön össze egy lánnyal.. nekem még mindig nincs.. szeretnék tanácsokat kapni hogy hogy tudnék összeismerkedni egy lánnyal akár élőben vagy neten... sokan monták h nem vagyok ronda meg sok lányt pirítottam el meg minden.. kicsit ilyen érzelgősebb fiú vagyok... de azt nem tudom hogy mit mondjak/írjak egy lánynak, ha össze akarok ismerkedni vele.. persze legelőször bátorság kell, de mit mondjak/írjak? :S


láányok segítsetek! :(


2011. márc. 6. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze valakivel csak azért mert mindenki másnak van barátnője. Ha te is szeretnéd, hogy neked is legyen az érthető, de szerintem inkább egy normális mint 10 ribanc.
2011. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért írtam ki ezt a kérdést mert tényleg szeretnék egy lányt az életembe és azt hogy rossz nézni másokat meg azért írtam bele hogy rossz hogy másoknak vannak ilyen boldogságai nekem meg nincs...
2011. márc. 6. 17:16
 3/4 anonim válasza:
sziaa. nem kell senkivel sem összejönöd csak azért, mert a haverjaidnak van valakije. várj egy kicsit, hogy az igazi megtaláljon, és ne érd be egy "pótlékkal".
2011. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell várni! Legyél bátor, aki tetszik annak mondd meg. Úgyse az lesz a feleséged, akivel 14 évesen kézen fogva járkálsz. Egy kis tapasztalatgyűjtés jól jöhet majd ha az igazit megtalálod. Lehet, hogy az első néhány kapcsolatod néhány hétig, vagy hónapig fog tartani, de legalább megtanulod, hogyan kell egy párkapcsolatban viselkedni. A lényeg a bátorság! Hidd el, hogy a korodbeli lányok is már nagyon szeretnének pasit. Ezt használd ki! Ha belevágsz, rájössz, hogy könnyebb felszedni a csajokat, mint ahogy azt most gondolod. Sok szerencsét 22/f
2011. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!