Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálthatta ezt? Vissza akart vágni vagy miért?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal és másnap bementem a plázába a barátnőmmel vásárolni és ott ült egy csajjal! nézett rám és mosolygott! én direkt kerülgettem de ő követett minket azzal a csajjal! aztán leültünk! leültek egy kicsit arrébb hogy jól lásson engem meg én is őt! amikor a csaj nézte őt akkor is folyamatosan engem nézett és vigyorgott de amikor a csaj nem látta akkor meg tök komolyan nézett engem! miért csinálta ezt? ennyire utált h hogy nekem fájjon vagy azért nézet mert még szeret? ja amugy azért szakítottam vele mert facebookon láttam ezzel a csajjal levelezgetni! :( tudom hogy én szakítottam vele de nagyon fájt látni mert még mindig szeretem :(
2011. márc. 6. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele, neked nem kellett, akkor meg mit érdekel, hogy kivel volt, nézett-e vagy nem?
2011. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem keményen bosszút álltak rajtad. Kiderült, mi a levelezés témája?
2011. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de éppen azért szakítottam vele mert rájöttem hogy megcsalt azzal a csajjal! ő meg ott dumált nekem h csak engem szeret meg minden! és másnap meg megláttam bent vele!
2011. márc. 6. 13:09
 4/6 anonim válasza:
Szerintem, ha továbbra is együtt lesz a hölggyel, akkor kőkeményen továbblépett, és a te bosszantásod csak grátisz volt. Ha a jövőben mégis felbukkan és továbbra is azt bizonygatja, hogy szeret, hát.... Akkor nem lennék a helyedben.
2011. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most végül megcsalt, vagy levelezett vele?
2011. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elsőnek levelezett vele meg két facebookja van és az egyikről letörölt és bejelölte a csajt h járnak! azt hitte nem látom! és szakítottam vele! ő azt mondta h csak a csaj kérte meg h féltékennyé tegye a barátját és el is küldte azt a beszélgetést! de én szakítottam vele! és másnap azzal a csajjal láttam.. :(
2011. márc. 6. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!