Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP! Nem tudom hogy döntsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Nem tudom hogy döntsek :S:S Mit tegyek? :S:S

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki tetszik nekem nyár óta ismerem. Ősszel rengeteget buliztunk együtt szinte minden hétvégén.

December elején szakított vele a berátnője, akivel nagyon jóba vagyok. És most kb. 1-2 hete írt nekem egy sms.t hogy nagyon tetszek neki meg minden.. Barátnőm(aki az ő volt barátnője) már az sms-előtt tudta h bejövök a fiúnak egy haverjától. És mondta hogy őt nem zavarná ha összejönnék vele. De nem tudom hogy mit csináljak :S:S Fogalmam sincs mit tegyek lécci segítsetek. 15/L a fiú 17


2011. márc. 5. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ARRGh először is hagyd abba ezt a sok :S .S-t.

Aztán pedig nyugodtan jöjj össze, vele, nem értem mi itt a probléma. Bejössz neki a volt barátnőjének se lenne baj. most tényleg, mi itt a kérdés?

2011. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Légyszí

2. Döntsd el, hogy hosszú vagy rövid kapcsolat kell neked.

3. Döntsd el, hogy a pasi alkalmas-e erre.

2011. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hosszú kapcsolatot szeretnék és ő alkalmas lenne erre..

Nem is ez itt a probléma hanem az h megint pofázni fognak az emberek hogy a barátnőm volt pasijával jöttem össze h mekkora r*banc vagyok.. stb. :S ezért nem tudom

2011. márc. 5. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
A f...s emberek véleményére soha ne figyelj oda, csak ha üzletről van szó.
2011. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom majd eldől minden.. csak nem akarok balhét barátom között. meg nem akarom h megint az menjem h milyen egy szar ember vagy meg minden h összejövök a bnőm volt pasijával meg ilyenek... elegem van ebböl a mocskos világbol. :S nem tudna egyszer mindenki a saját dolgával törődni :S:s
2011. márc. 5. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Az értelmes emberek nem fognak téged k..nak modanni ezért.

A szúrnám a fosódat kis barmokat, meg sz..rd le. aki pedig bánt téged, nem a barátod, hanem egy gusztustalan torz gnóm.

Legyél boldog és ne törődj másokkal, a selejttel, csak azokkal, akik megérdemlik. Nem kell bebizonyítanod, hogy nem vagy rossz. Nekik kell bebizonyítani, hogy az vagy. Ha pedig nyomik, mindenki ki fogja röhögni őket!

Szép életet neked, légy bolodg! Puszi.

2011. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. hát megpróbálkozok vele.. nem tudom milesz de állok elébe :D remélem minden jó lesz..
2011. márc. 5. 23:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj:) Ha hagyod, hogy mindig mások alapján cselekedj, rabszolga leszel. Hülye ember meg mindig fog létezni, de csak azt a kevés normálisat meg kell becsülni. A normális pedig nem lesz hirtelen mocskos.
2011. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a barátnőmet nem zavarná dolog nem biztos, hogy 100%-ig őszinte. Te tudod mennyi időt töltöttek együtt, Te voltál ott, amikro barátnőd ezt mondta, Te tudod megítélni. Azért az számítsd be, hogy emiatt elveszítesz egy barátnőt.
2011. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

megint?????

Nincs ló, jó a szamár is????


Bocsi, de ennek nagyon ilyen szaga van! De a te életed, te döntésed, nem a mienk!!! :-)))

2011. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!