Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés

A barátnőm áthívta egyik barátnőjét és 3 fiú barátját, a barátnőm annyit ivott hogy részeg lett, és megcsalt (smárolt).

Barátője áthívott és a barátnőm a padlón sírt és azt mondta hogy szeret, meg kérdte hogy bocsássak meg, és amikor megtudtam hogy megcsalt rögtön szakítottam és haza mentem. Most állítólag sír, szenved, azt is mondták hogy már hányt...

az egyik felem azt mondja hogy ne bocsássak meg de a másik meg azt hogy igen.

Ti hogy döntenétek?


2011. aug. 10. 15:50
 1/5 anonim válasza:
Vegyél példát a Svájci Frankról
2011. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha smárolni van esze, akkor legyen esze elengedni is. Én hagynám a fenébe.
2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj, ha ez az első volt, és mivel ivott is... én megbocsátanék, hiszen még meg is bánta. Lány vagyok, velem is történt ilyen, a párom megbocsátott, megígértem neki, hogy soha ilyen nem fog előfordulni. Így is lett, azóta eltelt közel 6 év, és a felesége vagyok :)

21/L

2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha valaki igazán szereti a másikat... és tényleg igazán, akkor részegen se csalná meg, mert lehet akár hullarészeg is, de az eszét annyira tudja használni, h gondolkozzon egy kicsit ezen. Részegen is tartania kéne magát, sztem hagyd. :S
2011. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B.angel ***** válasza:

Voltam már részeg a 6 hónap alatt (azóta van barátom) és SOHA nem csókolóztam senkivel buliba, se sehol. De még csak nem is flörtöltem senkivel. Erről ennyit! :)

De... nem tudom helyetted eldönteni, hogy döntsél. Én nem bocsátanék meg.

2011. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!