Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan döntsek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A barátom 32 én 18.Most adódott az a lehetőség,hogy ő kimehessen Németországba és 3hetente vagy 6 hetente járhatna haza.Szeretjük,egymást jól megvagyunk.

Az a baj,hogy attól félek ezt a havi egy heti találkozást a kapcsolatunk nagyon megsínylené és eltávolodnánk egymástól és tönkremenne az egész.Meg évekkel ezelőtt is volt kint,akkor is összeismerkedett egy nővel,akivel majdnem összejöttek....aztán most talán ismét ott lenne a lehetőség.Hiába mondja,hogy nem csal meg,meg ő oda dolgozni megy meg ilyenek,akkor lesz ott majd vki aki miatt tönkre mehet az egész.

Meg ha azt nézzük én itthon ülnék és várnám,és ő ezzel elvenne egy évet ha nem kettőt az életemből azért,hogy amig ő kint dolgozik rendbe tehesse a sajátját az ott keresett pénzzel.

Azt mondja persze, hogy nagyon szeret meg nem csalna meg meg bla bla, de félek,hogy megint csak majd átver,mert ez már nem az első alkalom lenne.Hiszen úgysem tudnám meg,hogy ő mit csinál odakint,meg hogy őt a másik barátnője is megvárta,hát mondoom az engem meg nem érdekel.Én sztem ez így nem kapcsolat és csak megromlana a viszonyunk nem akarom elveszíteni,de véleményem szerint jobb lenne ha úgy mehetne ki dolgozni,hogy szabad ember...és akkor nekem sem kell itthon görcsölni meg szenvedni utána...

Szerintetek helyesen döntenék,ha így tennék? Mi a véleményetek?


2011. jún. 24. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már alapból a korkülönbség is nagy, bár ez sokadlagos. Előfordulhat hogy ez alapján nem feltétlen tekint téged egyenrangú félnek a kapcsolatban (tudat alatt is működhet ez..) ezért hajlamos figyelmen kívül hagyni az érdekeidet, eseteg megcsalni (mint ahogy volt rá példa, aztmondtad.) Mindezek tetejébe hogy 1-1.5 havonta találkoznátok, én azt mondom neki is jobb lenne ha felfüggetsztenétek ezt a kapcsolatot.. Ha pedig haza jön ismét, meg lehet próbálni újra kezdeni, de szerintem ennek így, a mostani helyzetben nem sok értelme van.
2011. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 JulesM111 ***** válasza:

Az ilyen eseten kb 90%-ában szétmennek a párok más-más irányba. Nagyon nehéz az ilyesfajta távkapcsolat, és a németországban szerzett soksok pénz ára ez.

Egy kérdés: eszedbe sem jutott, hogy kimenj te is vele?

2011. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az esély mindig megvan, hogy valóban nem csal meg, és együtt maradtok, de csekély az esély.


Ha az eszedre hallgatsz valóban jobb szakítani.

De tudnod kell: Én sokszor adtam már tanácsot, és esélytelennek láttam kapcsolatokat, és volt , hogy tévedtem és meglepett, hogy az valóban működhet.


Igazából neked kell döntened mit szeretnél.

2011. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
most érettségiztem,sajnos nem tudok vele menni se szakmám se nyelvvizsgám ,még csak egy jogsim sincs..nincs semmim...
2011. jún. 24. 13:53
 5/11 JulesM111 ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező, de ez csak kifogás, amit írtál, hogy miért nem mész.

Nyelvvizsga ki a fenének kell, beszélj németül, és kész, vagy tanulj meg ott helyben.

Szakma: most érettségiztél, valamid csak van :)

Nincs semmid: ideális, ezért menj ki, hogy legyen valamid, mert a valakid is megy :)


"Szeretjük,egymást jól megvagyunk" írtad, itt a szeretjük egymás része nem igaz, ti csak jól elvoltatok együtt. Így tényleg csak azt tudom mondani, hogy inkább váljatok el egymástól, ki-ki menjen tovább a maga útján, könnyebb neked.

2011. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

egy kereskedelem marketing szakon voltam amivel nem tudom hogy hová menjek nem tudom mit csinálnak, gyakorlati órám egyáltalán nem volt csak elméleti vagy még az sem.Közgazdaságból max az alapfogalmakat tudom és ennyi.

Most váltottam egészségügyben kezdenék tanulni...

De most ha kimegyek akkor mit csináljak ott? hova vesznek fel egy 18 éves lányt?

2011. jún. 24. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy,akkor nem az a legfontosabb,hogy mit dolgoznál kint. Mindegy mit,tapasztalatszerzésnek egy pincérnői állás is jó lenne vagy egy szobalányi állás.Legalább együtt lehetnél a pároddal.Ő mit szólna ehhez?Szeretné,ha kimennél?Eszébe jutott egyáltalán,hogy te is kimenj vele????
2011. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen ezek jók lennének,jó is lenne ha így történne.

Hát neki csak annyi jutott eszébe hogy majd néha amikor jönne haza előtte egy héttel menjek ki hozzá.

2011. jún. 26. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
az kevés..hogy fel sem vetette,hogy menj ki vele és csak várd meg szépen míg ő elvan nélküled... :S
2011. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak annyit hogy néha majd kimehetek, mert hogy hát őt a másik barátnője is megvárta,meg hogy jön ő haza meg minden...de ááá...kitudja mi lesz ebből....nem sok jót látok.Meddig akarja majd ezt így egy évig? kettőig?...

kár,hogy annyira szeretem,hogy még ezt is megteszem majd neki..:S:( :(:(

2011. jún. 26. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!