Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez hosszútávon?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, otthonülős típus, főleg télen. Szinte ki sem mozdulok a munkán kívül. Nyáron is inkább strandra megyek, vagy elmenni meginni valamit, de a disco meg ilyen helyeket kerülöm. Van egy barátnőm december óta, és ő 20 éves. Korábban sokat járt bulizni, discoba. Neki most mehetnékje volt, nekem meg hát nem, így nem mentünk sehova. Külön nem akar elmenni, mert tudja, hogy nem örülnék neki, mert elég féltékeny típus vagyok... Tartósan működhet ez, vagy csak idő kérdése, hogy megromoljon a dolog?
2011. márc. 5. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy fog müködni. a csaj elöbb utobb megunka a dolgot s vagy elhagy s ugy megy bulizni vagy simán elmegy és megcsall ugy
2011. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat igazán tartósan csak úgy működik, ha mindketten toleráljátok egymást, összecsiszolódtok, kompromisszumokat köttök. Ha az egyik vagy másik fél huzamosabb ideig nem csinálhatja amit szeret, ha nem érzi jól magát, ha a másik egyáltalán nem hajlandó hozzá egy kicsit sem alkalmazkodni, akkor a legjobb esetben is olyan együtt, de mégis egyedül jellegű kapcsolat lesz belőle.
2011. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!