Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a barátaid, barátod miatt nem mertél, tudtál, akartál összejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
pL:nekik nem tetszik a lány,ilyet meg olyat hallottak róla, és nem jó szemmel néznék ha összejönnél vele
2011. márc. 5. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt, viszont őszintén szólva lehet, hogy befolyásolt volna a véleményük.

Vagy eltitkoltam volna valamit előlük a lányról, vagy nem jöttem volna össze vele.

2011. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen számít a véleményük egy bizonyos szintig, de ha én szerelmes leszek akkor úgy is a szerelem győz. De egy bizonyos szintig persze h számít...
2011. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én eléggé rossz hírű csaj vagyok

a barátom sokáig be sem mutatott a haverjainak (ők is ismertek már)hogy velem van, amikor bemutatott, meg nem vett komolyan - kihasznált, mellettem csajozott és kb fél év kellett, hogy a haverjairól lekopjon az előítéletük rólam és a barátom igazán szeressen és mindenki elfogadjon, sőt tiszteljen


azóta nem járunk, de mindegyikőjükkel jóban vagyok

2011. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pasija volt, de azért közbe bejött neki egy másik srác is, de nem akart összejönni vele, viszont megtiltotta nekem is hogy összejöjjek vele. Nem mintha annyira érdekelne, hogy mit mond, de azért nem volt olyan fontos a fiú, hogy kockára tegyem az éppen kialakuló barátságot( mert új suli gólyatáborába volt ez az egész)
2011. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha,oké köszi,még nem tudom mit tévő legyek,át kell gondolnom,meg kell beszélnem
2011. márc. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!