Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt. Nemrég szakított velem, de kis idő múlva megkeresett, hogy béküljünk ki. Nem töltöttünk külön sok időt, de bennem mély nyomot hagyott a szakítás. Előtte úgy éreztem, hogy ő a mindenem, nem tudok élni nélküle, és hogy nem bírnám ki, ha elhagyna! Amikor szakítottunk én összetörtem, felejteni akartam, feladtam a reményt. Tovább akartam lépni. És most, hogy újra együtt vagyunk, már teljesen máshogy látom a kapcsolatunkat. Tényleg soha nem szerettem még ennyire senkit ezelőtt, de most nagyon összekavarodtak az érzéseim! Szeretni akarom, de félek kezd elmúlni bennem a szerelem. Amikor vele vagyok, akkor kicsit jobb de olyan üresnek és céltalannak érzem magam ha nincs mellettem! Nem érzem magam késznek, hogy elengedjem, és félek, hogy akkor csak még rosszabb lenne. De nem bírok visszagondolni az emlékeimre! Fájdalmat és ürességet érzek a szívemben, valahányszor egy olyan emlék jut az eszembe, ami nem olyan rég még boldoggá tett. Sajnos nagyon sok fájdalmat okoztunk már egymásnak. De képesek lehetünk helyrehozni, amit elrontottunk? Fellángolhat e még köztünk a szerelem? Tudnék bízni benne annak ellenére, hogy egyszer már elhagyott? Érdemes próbálkozni? Ez a kapcsolat tudna jól működni? Vagy inkább szakítsunk végleg és ne erőltessünk tovább?

Köszönöm hogy elolvastátok! 18/L


2011. márc. 4. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ szerintem, hogy mi volt az ok amiért szakítottatok??
2011. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni de ha egyszer elhagyott mégegyszer megteheti.De ha nagyon szereted akkor valahogy csak megoldjátok.Próbáljatok minél több időt együtt tölteni.
2011. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!