Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőt vennél el feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőt vennél el feleségül?

Figyelt kérdés
főleg a belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi. :)
2011. márc. 4. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én menyasszony vagyok

jellemezném a párom milyen nőt kért meg

a párom uralkodós, zsarnok típus

én meg aki behódol és igazat ad


gondolom van 100 másik példa másokra vonatkozóan


mindig egy adott jellem keresi a hozzá passzoló jellemet, amely kettő hosszú távon simán kiegészíti egymást, vagy elfér egymás mellett

2011. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

- Tud főzni

- Nem büdös neki a munka (dolgozott már életében keményen)

- Törődik a gyerekkel

- Sportol valamit v. legalább egészségesen táplálkozik

2011. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

- A kötelezettségei teljesítése után, az elvégzett munkával arányosan követel tőlem

- Érzelmileg stabil


szerintem ebben minden benne van, amit egy házastárstól el lehet várni.

2011. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Főz, mos, takarít, dolgozik, gyereket is tud nevelni, és jó az ágyban. -De ez csak álom :) Ez nem kell mind, hogy szeretni tudjam. Főzni én is tudok :)
2011. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerintem ha már önzetlenül szeretjük egymást több éve akkor már el is vehetem ! Ez szerintem nem ezen alapszik hogy mik a belső tulajdonságai.Persze fontos ! Nekem van egy 1-éves kapcsolatom önzetlenül szeretjük egymást ! :) Nálam ez egy érzés hogy Ő az igazi !! És a közel jövőben el is fogom venni Őt feleségül.
2011. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

az én párom egyszer a képembe vágta, hogy sokat gondolkodott azon, miért szeret engem és rájött, hogy a semmiért!!!!

nem tudok főzni, különösebben szép sem vagyok, nem keresek sokat, nincs bennem semmi.


ennyit az önzetlen szerelemről.....hát nagyon szép, csak hallani nem.

2011. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

-szorgalmas

-tud főzni

-rendszeresen takarít

-szeret engem

-nem él kicsapongó életet

-a család fontosabb neki mint egy buli

-hűséges


Nagyjából ennyi:)

2011. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én már ott tartok hogy elég ha jól néz ki:)

De nem árt ha tud főzni, takarít rendesen, hűséges, nem lusta.

2011. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét elképzelésem. A lényeg számomra az, hogy érezzem mellette, hogy házasság után nem lezárulni fog az életem, hanem elkezdődni.


Nem tudom, hogy melyik tulajdonság szablya meg, hogy szabadnak (sőt, szabadabbnak és többnek) érzem magam valaki mellett, de nekem ez az egyetlen tulajdonság fontos, ha házasságról van szó.

2011. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Téged :D


Amúgy ha körül kéne írni, akkor először is legyen jólelkű, kedves, őszinte. Jókat lehessen vele beszélgetni, meg tudjam nevettetni, szóval úgy egy hullámhosszon legyünk.


Legyen életvidám, vagy legalábbis ha velem van tudjunk mosolyt csalni egymás arcára. Nem árt, ha akar valamit az életben, nem csak saját maga érdekli, hanem el is akar érni valamit, vannak céljai. Ebben jó, ha segíteni tudjuk egymást. Legyen megértő, szeressen a társaságot :) Azt hiszem egy ilyen emberrel már együtt lehetne élni. a külső is fontos, de annyiféle szép lány van, hogy felesleges róla írni.


Persze ha elérném, hogy belém szeressen egy olyan lány akire a fentieknek csak a fele igaz, én már boldog lennék :)

2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!