Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van valami fura?

Figyelt kérdés

Mivel most pár napra külön városban vagyunk, barátommal msn-en beszéltünk, mikrofonban, ő látott is.

Elmeséltük, hogy kivel mi volt, a következő közös programunkról is beszéltünk, és hogy most elmegy futni egyet de visszajön, aztán még fogunk társalogni. De nem volt semmi kedveskedés, semmi olyan ami arra utal hogy párok vagyunk. Nem mondta hogy de jó látni, vagy ilyesmi. Máskor mindig kedvesen szólít meg, pl szia cicám, kicsim, most simán csak szia (persze ez lehet hogy nem jelent semmit). Olyan "elbeszélgetünk" aztán majd még beszélünk jellege volt az egésznek...Na mikor már nekem furcsa lett az a tárgyilagosság, már én mondtam kedvesen annyit, hogy jajj te..Erre mintha csak illemből mondta volna hogy egyébként kár hogy haza mentél, jó lenne ha ott lennék. De nem úgy ahogy a szerelmesek.

Pedig állítólag nagyon szeret.

Mit gondoltok?

5 hónapja vagyunk ma együtt, én 19, ő 22.


2011. márc. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát,előjelnek nem jó,az biztos.

Mindenképpen ülj le vele és beszéljétek meg ezt a dolgot,nem érdemes halogatni meg rágódni rajta...ha baja van,mondja meg,hátha tudtok változtatni,szerintem ez a legtisztább,így Te őszinte vagy vele,ő meg elmondhatja,ha valami nem klappol,és hidd el,jobb elébe menni a dolognak,mint rettegni meg agyalni,hogy mi lesz.

Sok sikert!

2011. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagy ritkàn, de nekem is vannak olyan napok amikor nincs kedvem a baràtommal beszélni.. mondjuk olyankor létezni sincs kedvem, végigaludnék egy hetet..

lehet neki is ilyen volt.

egy alkalom utàn gondolt ezt..ràérsz aggódni ha sok ilyen lesz

2011. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh hát ennek előzménye is van. 100szor írtam már ki ide, hogy miken agyalok, mind 100szor azt válaszolták egységesen, hogy hisztérika vagyok meg iszonyat tapasztalatlan, és hogy szegény srác csoda hogy bírja. Rengetegszer jött már szóba vele is ilyesmi. Mindig az sült ki belőle, hogy egyetlen mozdulatból, vagy abból hogy neki rossz kedve volt vagy fáradt volt, ne gondoljam azt hogy nem szeret. Egyébként mindig találkozni akar velem, folyton egymásra vagyunk kattanva.
2011. márc. 4. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

hàt nem tudtam, hogy mindig ez van, mert ez a kérdésböl nem derült ki..


hàT legalàbb nem unatkozol mellette :)

megmondhatod neki, hogy akkor is legyen veled kedvesd mikor neten beszéltek, mert ha nem vagytok együtt, nem érzed a szeretetét ezért szavakkal kell kifejeznie :)


Sztem meg fogja érteni

2011. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
figyelj,mindenkinek lehetnek rossz napjai,neki is.és ha az embernek rossz napja van akkor nem tud kedveskedni,még azzal sem akit szeret.az én szerelmem is olyan.amint fellép msn-re és nem úgy köszön h szia kicsim,vagy bármi ahogy szokott,csak simán szia,akkor tudom h baja van.és ki is derül h baja van.és nem velem.tehát nem kell rémeket látni.
2011. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!