Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fura a mensim ebben a...

Nagyon fura a mensim ebben a hónapban, szerintetek mi okozhatja?

Figyelt kérdés

4-én jött meg (egy napos késéssel), de már egy héttel előtte görcsöltem (plusz derékfájás). Ez már fura volt, mivel maximum 1-2 nappal korábban kezdek görcsölni. Első nap rettentően és szokatlanul erős volt, aztán másnap tök átlagos, harmadik napra viszont úgy nézett ki, meg is szűnt. Negyedik nap is csak estefelé jelentkezett egy kis rózsaszínes folyás. Ma, az ötödik napon, délutántól ismét nagyon erősen vérzek, és újra görcsölök, mintha csak az első napon tartanék.

Hozzáteszem, hogy mensi előtt több tünetet is véltem felfedezni magamon, ami terhestünet is lehetett volna, de 3-án negatív lett a tesztem (vagyis szellemcsíkos), és miután meg is jött, ezt a lehetőséget végül elvetettem. De most már túl sok jutott fura dolgokból erre a hónapra, mire véljem? Tapasztalt már valaki hasonlót?


2010. aug. 8. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy görcsöltél előtte egy héttel az valószínüleg a PMS. Ez természetes, nem kell aggódni miatta.
2010. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velem ugyanez volt úgy 3-4 hónapja. akkor nekem is 5. nap mondhatni újból megjött, de aztán másnapra szépen kezdett elmúlni, ahogy szokott lenni. egyébként velem is sajnos előfordul, hogy 1 héttel azelőtt is vannak pici görcseim a puffadással együtt, de van, hogy csak előtte 2-3 nappal jelentkezik ez.

de ez előfordulhat sok minden miatt is. lehetnek lelki okai, de lehet csak ez a hülye idő tehet róla, vagy csak épp ilyenje van most a szervezetednek. szerintem nem kell aggódnod, de biztos lesz nálam okosabb, aki tud segíteni neked :)

2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, lányok, remélem, semmi különösebb jelentősége nincs. Csak tényleg fura volt. Már örültem, hogy ebben a hónapban legalább nem tartott sokáig, ha már ilyen hülyén jött meg.

Amúgy az időjárást esetemben nem lehet okolni, külföldön élek már jó ideje, itt annyira nem bolond a klíma szerencsére :)

2010. aug. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!