Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan itt, aki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki nem tud szabadulni az extől?

Figyelt kérdés

Tulajdonképp már semmi közünk egymáshoz, nem hiányzik, azóta már rég randizok, ismerkedek. Mégsem tudom eltüntetni a fejemből. Mindig bennem van, hogy most van-e barátnője, mi újság vele stb. Ugye ez csak egyszerű kíváncsiság?

És még bennem van a tüske, mindig rossz érzéssel gondolok rá, nem tudok megbocsájtani. Vagy az ilyesmi sosem múlik el?

Már rég szakítottunk, az idő itt nem kérdés...


2011. márc. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem közel három éve ez a helyzet, azóta rég mással vagyok, szerelmes vagyok, nagyon jó minden, de néha még álmodok az exszel és ha eszembe jut napközben akkor is ideges leszek tőle :)
2011. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MI is lassan 2 éve hogy szétmentünk (hála istennek) azóta is keres, hogy így hiányzok meg úgy, de ő hagyott el, nekem pedig már azóta van egy éve egy kapcsolatom. Néha vissza írok neki hogy szálljon már le rólam, hagyjon békén, de egy hónap elteltével megint jön a hiányzol üzenet...
2011. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:
én. na nem miattam. ő nem száll le rólam.
2011. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acel ***** válasza:
Egyszerűen ha szerettél valakit akkor nem fogod tudni teljesen elfelejteni. Nekem sem megy gyakran eszembe jut jó is rossz is de szerencsére már nem keressük egymást. Néha azért érdekelne hogy hogy alakul az élete hogy nem esett-e semmi baja,de ilyenkor eszembe jut hogy ez már nem az én felelősségem.
2011. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én annyira gyűlölöm, hogy a halálát kívánom, bár tudom nem szép tőlem, de tönkretette az életemet. Bár azért az élet bünteti rendesen, amióta nem vagyunk együtt minden baj előveszi, lehet lassan be is következik... de csak magának köszönheti!
2011. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kaacsa ***** válasza:

A leírtak alapján az én exem is lehetnél... : )

Ebben a cipőben járok már lassan 1 éve, neki van barátja, én azóta sem találom a helyem... 2 és fél évig voltunk együtt, talán 1 év kevés, hogy elfelejtsem. Az idő megoldja reméljük, úgyhogy várj.. : )

2011. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is folyton az eszemben van,vágyom utána,álmodok vele,de tudom....a mi kapcsolatunknak vége :) Nem tudok nagyon szakadni tőle,hisz neki köszönhetem az életem....egy olyan kapocs fűz vele össze,amit nehéz lenne szétválasztani...de már van pasija másik :) Ezért nem zaklatom,de szabadulni tőle teljesen nem tudok :S
2011. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja szakítottunk. azóta hetente keres valamilyen ürüggyel.
2011. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!