Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem szeretem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szeretem és nem tudok szabadulni tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rég szakítottunk már. Viszont vannak periódusok, mikor azt érzem, hogy ugyanúgy szeretem, mint mikor együtt voltunk. Hiányzik minden, pedig tudom, mindennek vége. Ő már nem olyan mint rég, és én sem. Iszonyúan hiányoznak a boldog percek.

Voltak más fiúk az életemben azóta, és szeretnék újra együtt lenni valakivel. De nem szerettem bele azóta senkibe. Ő pedig még mindig hiányzik. Akkor is, ha tudom, többé nem kapom vissza...


2010. dec. 19. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Én is így vagyok :( nem tudom hogy mi lenne a jó ha szereted addig menj vissza hozzá még nem késő...én már lekéstem rólla
2010. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amig nem jon egy masik addig nehez elfelejteni a regi kapcsolatot, bar az ido segithet, probalj az exel minden kapcsolatteremtesi format megszakitani
2010. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatot megszakítottam vele. És sok idő el is telt azóta. Mégsem megy...
2010. dec. 19. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a fiut hívd el eggy italra és ezt így mond el neki is.
2010. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!