Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja járunk, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja járunk, és még mindig nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés

Nemértem mi van velem...

Aranyos, okos, szépek a szemei, mindenről lehet vele beszélgetni.

DE.

Nemaz hogy csúnyának tartom, de félek ismerősök előtt megjelenni vele. Nem kifejezetten csúnya, csak olyan nemtudom...testalkatra is nem olyan csaj aki után megfordulnak az utcán, hanem hétköznapi, megkockáztatom kissé slampos.

Eddig mindig olyan barátnőim voltak, akiket szó szerint a fél város írigyelt tőlem, és én így éreztem jól magam.

Most ez hiányzik, kicsit úgy érzem mintha az emberek kérdőn néznének rám ,hogy "úristen mi tetszik nekem ebbe a lányba?"

Vagy lehet hogy csak paranoia? Ő szerelemes belém, meg is mondta, és fél nagyon mert nem akar elveszíteni.

MIt tegyek?

Szakítsak? De összetöröm lelkileg tuti, és nemsoká szakvizsgázik, és miattam nem sikerülne neki, azt nem szeretném.

Maradjunk együtt? Akkor meg attól tartok mindenki rajtam röhög majd a hátam mögött, hogy ilyen csúnya csajjal vagyok együtt...

Jó szerelem vak, meg nem adok a véleményükre, de mégis...

Már 3 hónapja kételyek vannak bennem, mi legyen...

Az a baj, hogy ha távol vagyunk egymástól (félig távkapcsolat van), akkor annyira hiányzik, hogy alig bírok magammal.

Ha pedig együtt vagyunk, folyton az szúr szemet, hogy hogyan faragjak belőle bomba csajt, hogyan változtathatnám meg hogy jobban nézzen ki.

22/F


2011. márc. 4. 17:25
1 2
 11/17 beetlejuice ***** válasza:

Hát, te igazán aberrált vagy...-_-" Lehet, hogy jól nézel ki, de hogy agyad az nincs, annyi biztos. Nagyon torz az értékrended, lehet, hogy meghívod ide-oda, meg ilyenek, de közben meg csúnyának tartod, és szégyelled őt, ezzel megalázod , és nem a "tenyereden hordozod". Ha te azért tartasz bnőt, hogy villoghass vele mások előtt, az azt jelenti, hogy te nem 1 társra vágysz, hanem egy tárgyra. Tegyél meg neki egy szívességet, és mentsd meg őt magadtól, és keresd meg a hozzád veló, szintén agy nélküli pláza k*rvát.

Amúgy akárhogyan nézel ki, nekem akkor se kellene a fajtád, ha utánam dobnák,...undorító vagy.

2011. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

22évesen már lehetnél annyira érett hogy ne a körülötted lévőkkel foglalkozz!!!

Nekem is volt olyan barátnőm aki után nem fordultak utánuk az utcán....És aztán???Kit érdekel???Érett ember tudja hogy egy nő hiába tökéletes bomba nő amikor az ágyban semmit nem tud nyújtani!!!És ez általában így is van!!!És amin még meglepődtem hogy ugyanúgy qurválkodnak azok is akik nem bomba nők...Mert ha belegondolsz egy nő hamarabb kap magának pasit mert megtehetik hogy válogatnak ...mi meg csak szívunk...illetve nem szívunk hanem küzdenünk kell..

Cső!

2011. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:16

Egyetértek!!!

2011. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy szerinted az a legfontosabb, hogy kocsival furikázod. Bár a kérdésed után sejtettem, hogy egy érzelmi analfabétával van dolgunk.
2011. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:18


köszi az első Normális választ!


A többieknek meg: nem látjátok át a dolgot, mindenki elvárja hogy szép csajom legyen, és elegem van abból, hogy úgy kell éljek ahhogy haverok, barátok, rokonok, szülők megkövetelik.

Nem értitek a lényeget.

2011. márc. 4. 20:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Nmit!
2011. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És mondd, te mások elvárásai szerint élsz, másoknak akarsz megfelelni, vagy magadnak? Én magamnak. Ugyanis az én életem, nem a haveroké. Akivel összejövök, az az én csajom, nem a haveroké, és ő engem szeret, nem a haverjaimat.

Aki még ilyen személyes kérdésben is mások irányítására szorul, az érzelmileg éretlen, értékrendje elég torz.

2011. márc. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!